1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בשביל אחיין שלי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י SimpleLife, ‏4/12/16.

1. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אחיין שלי בן 16 כרגע והוא מעשן קנאביס כבר שנה והוא אמר שזה עזר לו הוא מטופל אצל פסיכיאטרית שנתנה לו ציפרלקס ואיספרדל וזה השפיע עליו מאוד לא טוב זה היה הפתיחה-אני רוצה להגיד שכל מה שאני רושם בהסכמה שלו

לפני כמה שנים שהוא היה בן 12 היה לו ריב עם חבר והיה שם סכין והוא נדקר ומאז הוא היה בדיכאונות מאוד גבוהים ובאותה תקופה הבית ספר לא ידע את זה רק ראה דיכאונות ובתחילת שנה הוא עבר לפנימייה ששלחו אותו לפסיכיאטר והא מצא דיכאון וחרדות והוא חושב שיש סיכוי לפוסט טראומה תהיה לו עוד בדיקה איתו בקרוב מה הסיכוי שהוא יוכל לקבל קנאביס רפואי?

2. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    לדעתי אפסי בגלל הגיל
    אין לו מחלה קיצונית בעיני משרד הבריאות שתצדיק לתת כביכול לקטין קנאביס
    אם יאבחנו לו את זה והוא יתחיל מעכשיו טיפול ותיעוד מסמכים וקניית כדורים מסוגים מסויימים ושונים למשך תקופת זמן מסויימת שנקבעת על ידי משרד הבריאות (שׁאותה אני לא יודע בדיוק, אבל אתה יכול לברר) וככה בגיל 18 תוכלו להתעקש כבר על שימוש בתרופה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!