1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לבעלי ניסיון :-)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דלילה, ‏19/12/16.

1. דלילה

דלילה חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן חברים.
    2 שאלות.
    1. נניח ויש 5 נסיכות חמודות
    עכשיו הן בחדר בתוך ארון (יחסית גדול) הבית גדול ופרטי.
    עד לאיזה רמה יגיעו הריחות בפריחה? ממש מוגזם? קומה שלימה?
    שאלה שניה היא האם אור של תנור ספירלה/ הלוגן יכול להפריע לנסיכות לישון בלילה או שעדיף מצב של 24 שעות אור או בכלל לכבות התנור בלילה?
    תודה רבה לעוזרים :)

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    לגבי הריח קשה לדעת, זה לא נוסחא מתמטית מדוייקת- אם אתה חושש תתארגן על פילטר פחם \ מנטרל ריחות..

בלילה שיהיה חושך מוחלט. אפילו טיפה אור יכול לבלבל את הצמח ואתה לא רוצה את זה

Eff אוהב/ת את זה.
  3. דלילה

דלילה חבר חדש

לייקים:
    2
    הוא היו עם התנור ככה יומיים
    קריטי?

4. דלילה

דלילה חבר חדש

לייקים:
    2
    אגב הם בצמיחה.
    לא פריחה

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    בצמיחה האור של התנור פחות קריטי.

בפריחה תאלץ למצוא דרך להחשיך את מקור האור הזה או שתוציא
    את התנור מהחדר.

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    קודם כל בקשר לתנור ולאור: אני שמעתי מאנשים עם הרבה יותר ניסיון משלי שאפילו אור קטן של לד כחולה על המכשיר אדים זה בעיה אז ברור שהאור שמיצר התנור לא יכול להיות פועל בזמן החושך אחרת לא יהיה לו זמן חושך בכלל!!! אני ממליץ לך פשוט לשעים את התנור ממש מול המפוח המכניס, ככה לא יהיה אור ותקבל חום, אני לדוגמא משתמש ברדיאטור (תנור צלעות) שאין לו שום השפעה על הלחות לעומת מפזר חום למשל, אני שם אותו ליד הכניסה של האוויר וזה נותן לי 22_24 מעלות במקום 15_17 ברגיל! ואני חופשי לעשות עם הלחות מה שבה לי.
    עכשיו בקשר לריח , זה מאוד תלוי בסוג הצמח, למשל אצלי בת אחת אבל שתופסת את כל ההואל וביחד עם פילטר פחם יש ריח חזק! אני לא רוצה לחשוב בכלל איזה ריח היא בלי הפילטר, פשוט מטורף, כל הבניין היה מריח אותו ואפילו יותר מזה.... ושככתי חוץ מהפילטר יש לי גם ג'ל ועדיין יש ריח... אז תחשוב לבד...

כל מה שכתבתי על האור זה מתייחס לצמח רגיל. עם זה אוטומט אז אין לו בעיה להיות באור אפילו 24 שעות.

Eff אוהב/ת את זה.
  7. דלילה

דלילה חבר חדש

לייקים:
    2
    קודם כל תודה רבה על ההתייחסות!
    דבר שני הילדות בתקופת צמיחה ולא פריחה, אז הבנתי שבדיעבד זה לא היה נורא. דבר שלישי אחלן של רעיון!!
    מבטיח לייסם!
    בום עליך
    תודה!!

8. דלילה

דלילה חבר חדש

לייקים:
    2
    ליישם*

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!