1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי מנורת לד

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י adon shoko, ‏18/6/14.

1. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום וברכה,

מנורת לד של blackstar 90w באיזה מרחק למקם משתי צמחים בגובה 5-6.5 ס"מ??

מרוב כל החילוקי דעות באינטרנט אני לא יודע מה לעשות

2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    בתוך חלל 60*60*120

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    כ15-10 ס"מ מהצמחים בנתיים וככל שהצמח יגדל תגביהה את המנורה בהתאם...
    בעיקרון אין איזה נתון טכני , ישנה שיטה מסוימת ששמים את היד ממש מעל ראש הגבעול למשך כדקה כאשר המנורה כבר ממוקמת ועובדת - כל עוד לא חם לך ביד אז גם לצמח לא חם...
    ובעיקרון נורות לד לא אמורות לחמם אבל בתנאי מזג האוויר היום הכל נהיה חם יותר לקראת הקיץ...אז שים לב !

4. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    המנורה לא עושה חום בכלל רק ממש ס"מ ממנה כשמחזיקים כמה זמן ובחלל יש מזגן אז לא חם.. אז עדיין 15-20 ס"מ??

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    10-15 ס"מ...
    תשמע תראה את קצב הצמיחה שלהם ותפעל בהתאם . תראה איך הם מגיבים לגובה כזה תחילה, אם ישנו שינוי לטובה תשאיר את הגובה , אם המנורה איכותית היא אמורה לעשות את העבודה מגובה כזה . אבל אם אתה לא מרוצה לטובה או לרעה אתה יכול לשחק עם הגובה שלה או להקריב יותר או להרחיק .

בהצלחה !

6. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    שכחתי לציין שלצערי שתי הצמחים כבר בכלי של 7.5 ליטר ויוצא ככה שיש בינהם מרחק בגלל הגודל של הכלי ואני מפחד שאם אני יקריב מידי זה שתיהם לא יכנסו ברדיוס של המנורה אבל מצד שני לא רוצה לשים גבוהה מידי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!