1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי מעבר ל-12/12

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏28/3/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן חברים, התחלתי את הגידול לפני כמעט חודש ב-3/3.
    זרעים שחבר הביא אחרי שהזמין מנירוונה. 2 מסוג wonder woman ואחד ג'ק הרר אוטומטי..
    הצמחים נמצאים כמעט חודש בצמחיה שלהם והגיעו כבר לכמעט 35 ס"מ
    אפשר להכניס אותם לפריחה שבוע הבא? או שיש תקופה מסויימת שצריך לתת לצמח לגדול?
    תכירו - ג'ונה (למעלה) אמילי (אוטומטית מצד שמאל) ומיכאלה (התחתונה)
    הוונדר וומן לא אוטומטיות, זה עלול להשפיע על היבול?

2. Shos

Shos קנאביסט

לייקים:
    2
    הבעיה היחידה שלך היא שבאיזשהו שלב תצטרך להעביר למשטר 12/12 כדי להפריח את הוונדרוומן.
    זה יכול לפגוע לך ביבול של הזן האוטומטי מכיוון שעדיף לתת לו 18/6 או אפילו יותר לכל אורך הגידול.
    ונראים מעולה דרך אגב,אולי תשקול לקרב את המנורה עוד קצת,אני רואה שיש מרחק גדול מהצמחים.

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אולי תנסה לתת לרגילים 12 שעות אור ואז להעביר אותם לארון חשוך, כך כל יום עד שהאוטומטי יסיים.

4. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אני משתמש במד לאקסים לגבי התאורה, משהו שהזמנתי מאיבי והרכבתי, שאומר לי בידיוק איזה מרחק לשים את המנורה. מנורה של 400וואט משתמש בדשנים של ביו.
    שוס, אני בסך הכל רוצה לראות שזה מצליח ומביא לי יבול, בפעם הבאה אני פשוט מפריד בין גידולים אוטומטיים לגידולים רגילים. גם אם האוטומטי יביא לי 10 גרם והוונדר וומן יביאו יותר זה מספיק. כדי לדעת שבגידול הזה עשיתי הכל כמו שצריך כדי להפיק יותר בגידול הבא.
    אני רק רוצה לדעת אם זה לא יכניס אותם לטראומה..

blackghost - אני לא תמיד נמצא בבית בשביל לעשות את זה.. הטעות היחידה שעשיתי זה ששמתי אוטומטיים ורגילים באותו גידול.

בסך הכל מה שאני רוצה לדעת זה שאם אני אפריח אותם שבוע הבא, הם כן יתנו לי ייבול ולא ימותו לי בדרך או משהו..

5. Shos

Shos קנאביסט

לייקים:
    2
    לא הם לא ימותו אבל היבול עלול להיפגע.
    עזוב אותך מכשיר שמודד מרחק ואקסים,תקרב את המנורה עד שמתחיל להיות לצמח "חם"

6. BilBool

BilBool חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל הצמחים נראים טוב! תראה שאתה לא משקה יותר מדי רק שהאדמה ממש יבשה.
    לגבי התאורה- אתה צודק, לשים צמחים אוטומטים ורגילים באותו חלל זו בעיה מכיוון שאוטומטים צריכים 20/4 כל המחזור. מה תהיה ההשפעה של מחסור ב 8 שעות אור קשה לי להגיד כי אין לי הרבה נסיון עם אוטומטים אבל אני חושב שתהיה השפעה.
    פתרון שחשבתי עליו-
    לפי התמונה אפשר לראות שאתה לא מנצל את כל החלל שלך. אז מה שאני הייתי עושה זה ממשיך עם משטר 20/4 ובינתיים פורס קצת את הצמחים עם קיטומים וקשירות בשביל למלא קצת את החלל עד שהאוטומט יסיים ואז שהאוטומט יהיה בחוץ תעביר לפריחה עם 12/12.
    לא הצלחתי לחשוב על פתרון יצירתי אחר.

באיזו תאורה אתה משתמש? ומה המרחק של המנורה מהצמחים?

7. BilBool

BilBool חבר חדש

לייקים:
    0
    וכמובן שתפרוס רק את הצמחים הלא אוטומטיים כי באוטומט אסור לגעת לאורך כל המחזור

8. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אני אנסה להמשיך לפי המתכון עד עכשיו, בנתיים נותן לכולם 18/6, במחזור הבא אני אפריד בין אוטומטיים לרגילים. משתמש במנורת 400watt hps במרחק של בערך 50 ס"מ מהצמח, עד עכשיו הן מגיבות טוב להכל, אחת מהן כבר עברה את ה-40 ס"מ והאוטומטית בערך 25-26 ס"מ. אני הולך על שיטת גידול פשוטה וישירה. רק רוצה לראות תוצאות כדי לראות איך אני משפר בעתיד. תודה חברים :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!