1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי מעצר על הזמנת זרעים מחו"ל (על מה הם עוצרים?)...

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י NODE, ‏27/2/17.

1. NODE

NODE חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז אהלן לכולם, :)
    אולי טיפה מתחכמת חח אבל זה יושב לי על הלב.
    אני מתכנן להזמין זרעים לגידול בבית, עציץ אחד ככה שאני לא חושב שאזמין מעל 3-5 זרעים.

אני באמת רואה בהזמנת הזרעים כחלק הכי בעייתי בגידול לפחות במקרה שלי, מבחינת הסיכון ואני מנסה לצמצם כמה שיותר נזקים.

השאלה:
    במידה ואני אזמין את הזרעים וייתפסו אותם.
    תגיע אליי המשטרה לא משנה באיזה דרך אם זה שליח מחופש או ייקפוץ עליי ברחוב ישר אחרי שאספתי את החבילה מהדואר ויגיד לו שמע אתה עצור על ייבוא\הזמנת זרעים.
    איך בדיוק הם יכולים להוכיח שאני הזמנתי את הזרעים? במידה ואני מכחיש לזה כל קשר איך בדיוק הם מקשרים אותי להזמנה.
    באותו סיטואציה אני יכול עכשיו להזמין זרעים לבית של הבוס שלי מהעבודה (לא באמת בעיה לברר איפה הוא גר ואת המיקוד שלו) ואפלו לא לשלם אקסטרה על משלוח מוסתר, ייתפסו אצלו את הזרעים ומה?

זאת אולי שאלה טיפה מפגרת אבל עד כמה שאני הבנתי חובת ההוכחה היא על המשטרה ולא עליי, הם מאשימים אותי ולא ההפך.
    אני מודע לזה שהם לוקחים מחשב\פלאפון ויושבים עליו אבל המחשב יהיה נקי, כנ"ל גם הפלאפון. כמובן שגם הבית יהיה נקי מכל חומר חשוד אז איפה בדיוק הסיכון שלי פה???
    האמצעי תשלום בוצע דרך ויזה נטען ואם אני אלך רחוק אז גם המייל שאיתו הזמנתי את הזרעים לא אמור להפיל אותי כי באותו מקרה אני יכול להזמין זרעים לבוס שלי הביתה ולהירשם עם המייל שלו.

אני מבין שאם אתה מקבל את הזרעים ופותח אותם ולאחר שבוע שבועיים המשטרה קופצת אליך הביתה ורואה אותם אצלך בבית פתוחים אפילו שלא גידלתה אותם זה יכול להוות קצת בעיה, אבל אני מקבל אותם אליי, כמו שרשום פה באתר בכתבה רושם עליהם "טעות בנמען" שם אותם מעל המקרר לשבוע שבועיים חודש ורק לאחר מכן מתחיל את הגידול.

תודה :)

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אם אתה לוקח את חבילת הזרעים מתיבת הדואר הרגילה ומיד לאחר מכן שוטר קופץ עליך (מקרה שלא שמעתי שמתרחש) אז אני מניח שעוד יש לך כיסוי משפטי - כי בסך הכל אתה לא אחראי על מה שאנשים שולחים אליך בדואר.

מה שלרוב המשטרה עושה זה להגיע עם "שליח" שמבקש שתחתום על החבילה, ואז זה נותן לו לכאורה גושפנקה להיכנס לך לבית.

אופציה נוספת היא שהמשטרה פשוט משיגה צו חיפוש באמצעות חותמת גומי של איזה שופט פח אשפה, ואז לא נראה לי שיעזור לך שרשום על המקרר "טעות בנמען" על המעטפה שתלויה על המקרר.

בכל מקרה, אם זה רק תפיסה של זרעים אז העונש הפלילי הוא לרוב מתון מאוד, ככה שאין באמת יותר מידי מה לחשוש, הסכנה האמיתית היא שהמנייק יצליח להגיע לגידול עצמו.

3. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
  4. icybud

icybud חבר חדש

לייקים:
    9
    מה ההבדל בין השירות שלהם לדואר ישראל?

5. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    הדואר מביא את זה לכתובת שנתת או לסניף כדי שתאסוף אץ החבילה ובד"כ זה לוקח הרבה זמן. Boxit זה אנונימי לגמרי, החבילה נשלחת לכתובת של המחסן שלהם ומשם הם מפזרים לאן שביקשת. אתה מקבל את הקוד בהודעה ואוסף את החבילה

6. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    בוקסיט אנונימי רק אם הטלפון והאשראי בהם אתה משתמש אנונימיים

7. icybud

icybud חבר חדש

לייקים:
    9
    הם לא מבקשים ת.ז בהרשמה?
    ניתן לשלם בויזה נטען שקלים?
    ואם לא קשה לך אפשר לקבל הסבר איך אני בעצם עושה את ההזמנה שהיא תגיע לבוקסיט? (מה הכתובת שאני רושם בהזמנה)

8. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אשראי נטען שיקלי, קונה סים טוקמן לא טעון-רק לקבלת הודעות.
    יש את כל ההסבר באתר של בוקסיט איך מזמינים.
    ת. ז אפשר לכתוב את שלך אבל להחליף ספרה או 2 עד שיתפוס

Fonzee אוהב/ת את זה.
  9. newhydro

newhydro חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    עדיין לא הבנתי,
    הרי אם החבילה נתפסת זה יהיה במכס, ואז יחליטו להצמיד לה בילוש (למשל).
    החבילה תשלח לboxit ופשוט ימתינו שם לראות מי אוסף אותה.
    ברגע שתגש לתא לאסוף את החבילה (באמצעות קוד מזהה אישי)/ או מדלפק של סופרפארם, יקפוץ עליך שוטר וגמרנו.

10. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אף אחד לא יחכה לך שם.
    כל התפיסות ששמעתי עליהן היו שהשוטרים התחזו לשליחים וקבעו עם הקורבן פגישה.
    אני לא חושב ששוטר ישב בתחנת דלק חצי יום בשביל כמה זרעי קנאביס.

נראה לך ששוטר ישב חצי יום בדלפק של הסופר פארם לחכות לך?

ko3ak ו-אתנול אוהבים את זה.
  11. xtazon

xtazon חבר חדש

לייקים:
    8
    כל זה כמובן במידה והוזמנה כמות קטנה. מעבר לכך, כיוון שהפרטים רק קרובים אבל לא ממש כמו שלך אתה יכול לטעון שקיבלת הודעה והלכת לתומך לברר מה זה.
    לשוטר יש כמובן סמכות לדרוש ממך לראות ת"ז ולראות איפה אתה גר, לכן מומלץ שהבית יהיה נקי

12. מר.וייט

מר.וייט חבר חדש

לייקים:
    1
    חחחח מצחיק אבל פעם אחת הם ישבו, בערך 8 שעות ולא הצליחו לתפוס שום דבר, כי הבחור בא לאסוף קלט אותם הסתובב והלך ופה זה נגמר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!