1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי נורת hps וזרעים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י wazed, ‏29/6/14.

1. wazed

wazed חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני חדש בנושא גידול ביתי של "ירק", אך גידלתי כמה וכמה גינות ירק אחרות..
    ולאחר שימוש אישי וריצה אחרי כיוונים ובעיקר לאחר מחשבה על מה לעזאזל אני קונה? החלטתי לנסות לחשוב על לגדל אינדור..
    משהו צנוע לא לתפוקות גדולות מידי..

אז ככה קראתי כמעת כל מדריך שנפל לעיני ועיינתי בכמעת כל פוסט בפורום, והתרשמתי אז דבר ראשון תודה על הידע הנהדר!
    את האמת שאני כבר חודש "בארון" קורה ומסתכל מהצד והחלטתי שבסוף תקופת המבחנים אני לוקח את זה משולחן הסירטוטים למציאות...

אז ככה להתחלה אשמח לעזרה בשתי נושאים..
    הראשון, האם נורת הhps מתחברת לבית נורה רגיל? או שהיא זקוקה לבית נורה יעודי?

שאלה שניה לגבי זרעים איכותיים..
    הפחד להזמין את הזרעים מחול משתק.. אם לא תהייה ברירה אתגבר עליו.. אבל כרגע הוא משתק.. השאלה האם ניתן להזמין ממישהו בארץ שהזמין מחול? כמובן שזה לא יהיה אותו המחיר אם בכלל זה אפשרי.. אשמח לעזרתכם!

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה צריך ״בית מנורה״ מיוחד לhps. מגיע עם הנורה :)
    ואתה יכול להזמין מseed city בתוך מיכל אטום שבתוך קופסאת לגו שעטופה בניילון(שנראה שלא פתחו אותו) ועוד כל מיני אפשרויות אצל החברות השונות.
    לא יכולים לעלות על דבר כזה.

3. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    ראשית בהצלחה במבחנים.
    שנית נורת hps מצריכה משנק ובית מנורה ייעודי.
    אתה יכול לרכוש את הציוד באחת החנויות הייעודיות או לעשות את זה בעצמך בהרבה יותר בזול אם יש לך את הידע.
    כמו כן אתה יכול להשתמש בנורות לד פול ספקטרום שנחשבות ליעילות מאד, וצורכות הרבה פחות חשמל.
    לבירורים בנושאי לד תוכל לפנות פה לאנשים בעלי ניסיון(אני באופן אישי מגדל עם hps אבל יש פה לא מעט אנשים מנוסים וחכמים ממני.
    בהצלחה.

4. wazed

wazed חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התגובה המקצועית, אני אקרא קצת על led כי בנושא הזה עוד אין לי מספיק ידע אבל hps פשוט כל מה שקראתי הראה שזאת הבחירה הנכונה..
    ותודה! כרגע ריכוז המאמצים הוא המבחניםץץ נקווה שיעבור מהר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!