1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי שטיפה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י smily, ‏7/5/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הדברים האלה תלויים בהרבה דברים.
    גם אם היה מדובר אפילו ב-2 ייחורים מאותו צמח זה היה יכול לקרות.
    לפי דעתי מה שקרה זה בגלל ההרכב של האדמה, כנראה שבעציץ אחד היה קצת יותר מידי ממשהו ... קורה.

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הצפת אותו יותר מדי.
    כאילו יא ראבק מי יקח את הצמח שלו וישטוף אותו במבטיה????????????????????????
    אם אני הייתי מתנדב בצער גידול צמחים הייתי עוצר אותך.

אבל עזוב אתה לא רוצה להקשיב אז לפחות תכתוב פה את כל הפדיחות שלך כדי שאנשים אחרים ילמדו להקשיב.
    שיהיה לך יום מלא בהיגיון.

3. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    גם אותה האדמה ווגס.. אבל זרעים אמנם מאותו הצמח אבל כנראה ההרכב הגנטי שונה כמו אצל אחים, למרות שמאותם ההורים אנשים יוצאים שונים...
    הבורח אין טעם אפילו לענות לך, אתה סובל מחוסר הבנה בסיסי כי יש לך מוח ערבי מה שאנחנו מכנים בארץ (לא שיש לי משהו נגד ערבים). מי ישטוף את העציץ עצמו זה לא ברור שהשקתי שם? אתה עד כדי כך לא מחובר? לא חשוב עזוב לא צריך את העזרה שלך בפוסטים אין בננו הבנה מינימלית אפילו...

4. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    אההה אוקיי עכשיו קלטתי אותה האדמה אבל הרכיבים יצאו יותר בעציץ מסויים תודה חבר :)

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה צוחק עלי?
    ברור שהתכוונתי שהשקיה של העציץ באמטיה זה פיגור שכלי, ולא שטיפה של העציץ.
    ומה לא ברור? הצפת אותו יותר מדי!
    מה הקשר לזן או לאדמה?
    ומה שאתה רואה נשטף זה רחוק מלהיות כימקלים מזיקים ודשנים.... אתה יודע איך אני יודע?
    פשוט מאוד! תן לצמח פעם השקיה עם דשנים ותשקה כך שיצא מים מלמטה, המים מלמטה יצאו בצבע של הדשן נכון?
    יופי! עכשיו חכה יומיים או כמה זמן שלוקח להיתיבש ותשקה במים רגילים, נכון שעכשיו המים מלמטה שקופים?
    אם אתה רוצה להתעלל בצמח אתה גם יכול להשקות אותו בהגזמה פעם אחר פעם רצוף בשיטה הנ"ל ותקבל את אותם התוצאות.
    אז אם אתה שם באמבטיה ומשקה ויוצא מים לא בצבע שקוף אז יוצא חלק מהאדמה.

ואת כל זה אני רושם תאכלס לטובת מי שקורא פה ורוצה ללמוד, לא לך כי אתה רוצה "ללמוד" דברים בעצמך.

6. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    עוד פעם ארשום יש לך בעיות בהבנת הדברים כפי שהם, אם היית קורא מה שקרה לפני היית רואה שעשיתי לו שטיפה כי הוא הצהיב לפני דביל!
    אל תגיב בפוסטים שלי אתה נודניק וסתם מבלבל אין לך מושג מה אתה מדבר, אתה רק שולף דברים שקראת או ראית בלי שום הקשר לשאלה או למה שכתוב לפני כן.

7. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    לא יודע למה אני עונה....

#27 smily, ‏10/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏11/11/14
  8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
  9. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    לא חושב שזה מחוסר חנקן, פשוט פיצצתי אותם בדשן אז... אולי גם מהחום שהיה... בכל מקרה בנתיים הוא לא מגיב נשאר אותו הדבר, אחכה עוד קצת במידה וזה ימשיך אפתח אשכולה תודה רבה על העזרה ווגס

10. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    בעצם שהסתכלתיי אולי זה האבץ... זה הכי קרוב לזה, חוץ מזה שהעלים ירוקים עדיין באמצע כל השאר בדיוק אותו הדבר..

11. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    אה לא זה רק נראה כמו האבץ בקטע הכי חריף...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!