1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה - למה לא מעשנים את העלים וגוזמים אותם?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י חתול_ים, ‏29/10/16.

1. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    יש לי שאלה , בזמן הקציר אי אפשר לקחת את העלים שגוזמים אותם (אלה שלא קשורים לתפרחת) ופשוט לייבש אותם
    וללעשן גם אותם? הרי גם בהם מצוי THC, ואני לא מדבר על הכנת חשיש מדבר על אופציה לעשן את זה גם כמו את הפרחים
    כי הרי גם בגזימה של הפרחים יש עלים כאלה צפופים שהתייבשו
    תודה לעוזרים !

2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תראה זה תלוי איזה עלים אלה ואיך רמת הגידול.
    יש לך את העלים שממש יוצאים מתוך הפרח שהם דיי מלאים בטריכומות ויש לך עלים שיהיה עליהם הרבה פחות.
    לא נהוג לעשן את העלים כי הפרחים הם העיקר פה, הם מה שיש להם את הטעם והארומה והם עם הריכוז של החומר הפעיל של הקנאביס ולא העלים.
    מה שכן, ללא ספק אפשר לעשן וגם להתמסטל מעלים, אולי תצטרכי לעשן כמות גדולה יותר אבל בהחלט אפשר.
    אני לא אשכח שכשהתחלתי לעשן אז היה לי פרח עם דיי הרבה עלים אז החלטתי להוציא את העלים מהפרח שיהיה לי פרח יפה יותר חח. אחרי שנגמר הפרח יום אחד החלטתי לנסות לעשן סתם איזה כמה עלים ממש ממש קטנים, מדבר על כמות מזערית. התפוצצתי פשוט מהסטלה זה היה הדבר הכי מפתיע שקרה לי אי פעם חחחחח.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אין שום בעיה בהליך, כל עוד מדובר בעלים הקרובים לפרחים לקראת סיום הגידול.
    כל שאר העלים יהיו בעלי ריכוזי חומרים פעילים מאוד נמוכים. ככה שספק אם תקבל השפעה רצויה.

4. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    גם את העלים אפשר לעשן רק הסטלה שלהם מאוד עדינה

5. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    לפני שהייתי מכין מהם מיצוי הייתי משתמש בהם כתחליף טבק. בהנחה שאתה לא מעשן נקי -ממליץ. :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!