1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה + מידע חשוב MD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י GreenLife, ‏3/3/16.

1. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    1. שאלה: מי יודע על המחצה למשהו שמפחית בחילות הקאות לפני MD?
    2. בכללי ממליץ לצום כ12 שעות לפני היציאה לדרך עם MD ופסיכדלים (לא אקטואלי לקנביס) ולשתות מים

2. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    1.
    6-4 שעות לפני, כוס מיץ אשכוליות
    1-3 שעות לפני, כוס מיץ אשכוליות ואלף מיליגרם ויטמין סי ותה ירוק.
    חצי שעה לפני, טבליה של טאמס/רני/כדורים נגד צרבת (גם מונע בחילה והקאות וגם מאריך את MD).

וגם המלצה אם זה במסיבה או משהו, אתה מרגיש טיפה בחילה, תשב תירגע איפשהו כי לרקוד או לקפוץ לא יעזור ולא כיף כמעט להקיא באמצע רחבה עם מלא אנשים.
    תחכה טיפה ואתה תרגיש לבד מתי עלה לך, תאמין לי אתה תדע מתי עלה לך ואתה יכול לחזור.
    ואם זה באמת יותר מדי ואתה חייב אז לא נורא, אתה רק תרגיש יותר טוב ודקה אחרי שתקיא יהיה לך מעולה.
    כן זה טיפה ״יבזבז״ אמדי שבלעת אבל להקיא זה לא סוף העולם ואתה לא הולך למות.
    האמדי משחרר בקיבה כימיקל שבמוח נהפך לסרוטונין והקיבה חושבת ש-״הרעילו אותה״ אז מנגנון ההגנה שלה זה להקיא אבל השלב הזה קצר וכשהוא נגמר אז אתה מרגיש מדהים.

3. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    תוגה רבה נשמע כיוון מעולה ומקצועי אני ינסה ונראה איך היה.
    יודע לומר לי כמה זמן עד שהMD נעלם מהדם. זה לחבר שרוצה לעשות ויש לו בדיקת דם...

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    MD נעלם בערך תוך יומיים מהדם. 48 שעות.

5. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    מה בעיה פשוט לקחת איזה תרופה נגד בחילות והקאות ...פראמין למשל ...למה כל הצום הזה וכל השטויות האלה ...חוץ מזה מ MD בכלל זה טוב להקיא חחח

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    איכס לא!!!! אני לקחתי תרופה ממש חזקה נגד בחילות והייתה לי הבחילה הכי נוראית בעולם על MD!
    בנוגע לפראמין אבל זה הגיוני, פראמין משפיע על המוח ויותר על בחילות מוחיות וכאלה, אני לקחתי תרופה שמשפיעה על הקיבה.
    לא הקאתי אבל הייתה לי בחילה נוראית שהלכתי לישון באמצע המסיבה ואז קמתי בלי בחילה ובלי השפעה.
    בקיצור להקיא מסמים זה לא כיף! אל תזרים אותם חחחח. היה לי סרט רע מMD, הכי מביך בעולם!

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יש מדריך מפורט בנעוץ

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!