1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על השקייה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סטלןבכיר, ‏9/11/17.

1. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    יום טוב אנשים יקרים. מי שיכול לעזור אני אודה מאד
    אז ככה יש לי חבר יש לו 20 יחורים והוא רוצה לעשות מחזור של sog שבוע צמיחה ולעבור לפריחה . היחורים רק הוציאו שורשים ליפני יומיים והוא הולך לשתול אותם בעציצים של 2 ליטר עם מצע קוקו פרלייט . השאלה שלו איך הוא משקה. האם הוא צריך להשקות כל יום או רק שהקוקו לח. אנחנו מבולבלים בעינין הזה עזרה תתקבל בברכה. הבילבול שלי זה שאני יודע שמצע מנותק צריך להשקות כל יום. אני מסתכל על היומן של נופי והוא כתב שם השקייה כל יומיים שלושה רק שמתייבש. בכלל אם יש לכם עצות לגבי sog אני אשמח לקבל.

2. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
  3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בעקרון בשלב מסויים זה יגיע למצב של השקייה יומיומית אך בהתחלה יכול מאוד להיות שהצורך יהיה אחת ליומיים.
    מצע קוקו פרלייט דורש קצת יותר השקייה (וגם איזון מצע).
    עציץ בעל נפח קטן יחסית דורש על פניו פחות השקייה אך ככל שהצמח יגדל ויתפתח הוא יאכל יותר ויותר מהר ויכול להיות שתצטרך להשקות יותר מפעם אחת ביום .
    צריך להתייחס גם לעובדה שיש שוני בקצב התזונה של הצמח בעונה בחמה לבין העונה הקרה ויכול להיות שתדרש להשקות פחות..

אני אומר תתחיל ... משער לעצמי שתשקה בהתחלה כל יומיים ובשלבים מתקדמים יותר כל יום (ויכול להיות שגם תסיים עד הסוף באחת ליומיים)

4. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    תודה אחי

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בשמחה ;)

6. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    תגיד אתה יודע אולי להגיד לי אם מערכת co2 של הקווריום זה טוב גם לעיניינים שלנו. אני שואל למה יש לי איזה עסקה טובה על מערכת כזו ואני לא יודע או מבין במערכות מין הסוג הזה. יש לך מושג?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!