1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על צמח דומה לקנאביס שגדל בגינות ציבוריות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏21/9/15.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    נתקלתי כמה פעמים בגינות ציבוריות בצמח שמזכיר מאד קנאביס... יש לו עלים מחומשים צרים יחסית, חלקים ולא משוננים כמו עלים של קנאביס, תפרחת שגדלה בעמודים של פרחים סגולים קטנטנים שמזכירה תפרחת של קנאביס סאטיבה (ממה שראיתי בתמונות, לא גידלתי זן שהוא סאטיבה מלא), ובפרחים שכבר התייבשו יש מלא זרעים קטנים עגולים שמזכירים זרעים של קנאביס רק קטנים יותר. כשמפוררים את הפרחים היבשים זה מזכיר קססה של פעם שהבדואים היו מוכרים בסיני. גם הריח מזכיר קצת קנאביס אבל עם ניחוח פרחוני יותר. זה צמח שנשתל באופן מכוון לנוי בלא מעט גינות ציבוריות באיזור המגורים שלי. למישהו יש מושג מה זה?
    נתקתלי פעם באיביי בזרעים של צמח שנקרא kenaf hibiscus cannabinus - זה לא נראה כמו הצמח שאני מדבר עליו מהתמונות באינטרנט. בתמונות של ההיביסקוס קנבינוס שראיתי באינטרנט יש לו פרחים גדולים יחסית ולא עמודי תפרחת של פרחים קטנטנים.. או שאולי התפרחת שונה בין זכר לנקבה?
    בכל אופן אם מישהו יודע מה זה הצמח הזה ואם יש קשר כלשהוא בינו לבין קנאביס (השאלה הגדולה היא אם זה בר עישון..?) אשמח לדעת

2. Bear Greens

Bear Greens קנאביסט

לייקים:
    31
  3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הקישור ככל הנראה לא תקין... הוא מפנה לעמוד הראשי של מגזין קנאביס.
    בכל מקרה לא נותן לי תשובה...

4. Bear Greens

Bear Greens קנאביסט

לייקים:
    31
    תודה רבה.. Admin

5. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    שיח אברהם

6. Hizky434