1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על co2

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י מרסם, ‏9/8/16.

1. מרסם

מרסם חבר חדש

לייקים:
    1
    קניתי באינטרנט טבליות של co2 של GIB industries co2 tabs - extra slow ואני רוצה להשתמש בהם אבל לא ממש ברור לי איך על האריזה כתוב להוסיף אותם למי הצמח ומצד שני באתר אחר שמוכר את המוצר קראתי שמניחים קערה עם מים וטבליה בין הצמחים
    גם המינון שכתוב על האריזה מבלבל כתוב 1pc. per100 l לא ברור לי עם הכוונה ל טבליה אחת לליטר או אחת ל100 ליטר מה שלא נשמע לי הגיוני
    חוץ מזה יש אזהרה כללית שריכוז גבוה של co2 באויר יכול להיות מסוכן לבני אדם יש למישהו מושג עם המינון שאני עתיד להתעסק איתו זה משהו שיכול לסכן אותי ( אוהל הגידול שלי נמצא בסלון הדירה שלי שהיא לא גדולה במיוחד יש מפוח שזורק את האויר לחלל החדר דרך פילטר פחם פעיל ) מישהו יודע להגיד איך כדאי להשתמש בזה והאם זה יכול להיות מסוכן ?

2. thomasrr

thomasrr חבר חדש

לייקים:
    7
    כן, טבליה אחת למאה ליטר, אבל זה מאוד לא מחייב, אתה יכול פשוט לחתוך את הטבליות לרבעים ולהוסיף כל פעם להשקיה רבע טבליה, זה הרבה מאוד אבל זה לא יפגע בצמח ולא בך.
    אבל בכל אופן, לא מומלץ שהמפוח יזרוק את האוויר לתוך החדר, זה מייתר את העבודה שלו ומונע מהצמח אוויר טרי ואין שום סיבה שגם אתה תנשום את האוויר הזה, את האוויר מהמפוח אתה צריך לזרוק החוצה בעזרת שרשור.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא מוסיפים את זה להשקיה, אלה לכלי אחר בסמוך לצמח.

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אפשר קישור של המוצר שקנית?

5. מרסם

מרסם חבר חדש

לייקים:
    1

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!