1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה קטנה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י grower420, ‏12/3/16.

1. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    האם נורת פלורוסנט של 11 וואט תתאים לשניים שלושה עציצונים קטנים עד שיהיו חזקים מספיק לעבור החוצה ? ואני מתכנן להעביר אותם ישר מכוס הקלקר לעציץ הסופי שיהיה 15-20 ליטר בלי שלב ביניים זה יכול לגרום לבעיות ? אם כן איזה ואיך אפשר להימנע מהם

2. girilaman

girilaman חבר חדש

לייקים:
    4
    לא אחי חארם על הזרעים הם לא יגדלו מחוסר אור ויבצעו מתיחה מה שאני יכול להמליץ לך בקרוב מאוד מגיע האפריל ואנחנו באמצע חודש מרץ אין הרבה גשמים אולי בשבוע הקרוב בשני שלישי ומאז שמש שמש שמש
    אני לא חושב שמה שתיתן לך השמש תיתן לך מנורה,שעה של שמש זה כמו 1300 - 1500 וואט על הצמח ובנוסף קרניים אולטרא סגולות שגם מגיעות מהשמש אחלה תחליף ללד 3 שבועות טובים בשמש ואתה מקבל פינוק של שתיל להתחלה ואז תעשה מה שבא לך העברה כמו שאמרת ואז תחליט מה לעשות
    כמו שכן פחות מ150 וואט להתחלה לא מאמין שיצא לך השלב הראשוני והחשוב שלח לי הודעה בפרטי אני יראה לך מה זה שבוע שמש

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אני יודע ש11 וואט זה הספק מגוחך ולא קרוב ללהספיק בחרתי בגידול חוץ בין היתר בגלל הפינוק שהשמש נותנת לבחורות אבל אני חושב שבימים הראשונים יהיה להם קצת קשה לשרוד בחוץ .. איזה פתרון אתה יכול להציע לי שלא ידרוש ממני קניות מיותרת ? ודרך אגב אם אתה בקיע בנושא מיקום השמש בשמיים אולי תוכל לעזור לי בעוד בעיה קטנה יש לי רק שני מקומות דיסקרטים לסביבה בגינה שלי ונכון לתקופה הזאת הם יהיו מוצלים בשעות הבוקר ורק בצהריים החמים הם יקבלו שמש ישירה שזה בדיוק ההפך ממה שאני רוצה וחוץ משינוי מיקום שיפגע בביטחון לא הצלחתי לשקוד על עוד רעיונות

4. girilaman

girilaman חבר חדש

לייקים:
    4
    תחשוב על מקום טוב מציע לך לא לעשות בגינה שלך ובכלל מאיזה סוג אזור מגורים שהפרח הפורח מביא איתו ריח תענוג של עשרות מטרים הרחה לפני שאתה מתקרב לצמח הצעה שלי תחפש חורשה משהו

grower420 אוהב/ת את זה.
  5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    דיסקרטיות מעל לכל.
    אתה תאבד קצת שמש, אבל לא בצורה משמעותית במיוחד.

grower420 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!