1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה של מתחילה:)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י shunshun, ‏5/9/13.

1. shunshun

shunshun חבר חדש

לייקים:
    0
    התחלתי להשתמש בקנאביס רפואי להקל על כאבים בעקבות מחלה (סרטן)
    עישנתי בעבר גם נקי וגם עם טבק אבל זה תמיד היה לצורכי הנאה ...
    אני מעדיפה לא לערבב את הקנאביס עם טבק ( האם אתם יודעים אם יש המלצה כן לערבב? איך זה עובד מבחינת ההשפעה על הכאב? האם מי שיש לו מרשם לרפואי ומקבל מוכן מערבבים את זה עם טבק? ) ולכן נתו לי המלצה לערבב עם זוטה לבנה (לצורך בעירה) אכן בער....רק הפיל אותי לגמריי...

המטרה היא לא להיות תלויה בכדורים כדי לתפקד יחד עם זאת ע"מ לתפקד אני צריכה להיות בעירנות

המלצות?
    ניסיון אישי?

מנסה להבין איך לשנות פאזה ...

תודה וחג שמייח

שני:)

2. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    הג'וינטים המוכנים מגעים נקי, והכי טוב לעשן נקי, זה מה שעושים באמריקה.

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    קודם כל רפואה שלמה וחג שמח :)

אני לא מתמודד עם כאבים ולכן מישהו אחר יצטרך לענות ספציפית לגביי כאבים.
    אבל בכללי אני חושב שזה משפיע עם טבק וגם בלי טבק.
    יש הרבה צורות עישון ואני ממליץ לנסות את כולם, בכל מקום נהוג לעשן בצורה אחרת וכולם צודקים.
    אני אישית ממליץ על מאדה (ויפוריזור)ובכלל ממליץ על הוולקנו.

ותגידי בכללי זה עוזר לך עם הכאבים?

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן,

בנושא ערבוב הקנאביס עם טבק, ובכן, ישנה העצמה פסיכואקטיבית מסוימת, אך ללא שינוי בהקלה על כאבים. חלק מהמעשנים, עם דגש על אלו שאינם מעשנים טבק כהרגלם, סובלים רבות מערבוב עם טבק. אני ככלל נמנע מכך מכוון וממכר, מסרטן ובאופן כללי מזיק.

באם לעשן נקי או מדולל, זה עניין של סיבולת וטעם אישי. רבים מעדיפים לדלל את הקנאביס שכן מוצאים את העשן חונק למדי. אני כן ממליץ לדלל, או לפחות לנסות לערבב את הקנאביס עם חומר צמחי בטוח כלשהו, כגון עלי מרשמלו (או כל העדפה אישית אחרת שלך).

בנוגע לטיפול בכאב, ובכן, זה כבר נושא אחר. ישנם קנאבינואידים וחומרים תומכים רבים בצמח הקנאביס, ולכל אחד השפעה אחרת, בייחוד כאשר משלבים אותו ביחס מסוים עם האחרים. מכוון ורוב הספקים אינם בודקים כלל קנאבינואידים משניים (למרות וחשובים להפליא), רובם כן מודדים קנבידיול (cbd) - הקנאבינואיד השני בנוכחותו, והקנאבינואיד האחראי לשיכוך כאבים הנמצא בריכוז המשמעותי ביותר בצמח. זנים עשירים ב-cbd יעילים יותר לטיפול בכאב. רבים מניחים כי קנאביס אינו באמת משכך כאבים, אלא משנה תפישה או מסיח את דעתך, אך cbd הוא משכך כאבים מוצלח כל כך שגם יישום מקומי עובד. תחושת ה-cbd אינה פסיכואקטיבית, אך בעיקרה פיזית ומנטלית (רוגע). במידה ותשתפי אותנו במי הספק שלך, נוכל להמליץ לך על זנים מוצלחים לכאב, עם דגש על כאלו שעדיין מאפשרים תפקוד ברמה גבוהה/סבירה.

יום נפלא, שבת שלום, חג שמח, שנה טובה ורפואה שלמה.

5. yuvaldogmano

yuvaldogmano חבר חדש

לייקים:
    0
    בקצרה מה שזה עושה מבלבל את הרצפטורים (קולטנים)
    של הניקוטין במוח אשר קולטים ניקוטין עשיר בחומר האקטיבי של הקנאביס
    מה שמשנה את ההרגשה ומאריך אותה לרוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!