1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nichke, ‏7/9/13.

1. nichke

nichke חבר חדש

לייקים:
    0
    לפעמים קורה לי שיש לי סטלה דפוקה שגורמת לי להקיא ולפעמים יש לי סטלה מצויינת. לאנשים שאיתי זה לא קורה... יש למישהו הסבר לגבי זה?

2. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתה מעשן?
    בחיים לא הקאתי מלעשן משהו
    מאלכוהול כן הקאתי....

3. nichke

nichke חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתי בתאילנד וזה קרה לי רק פעם אחת. בארץ זה קרה יותר. זה קורה לי גם רק עם.חום אבל זה לא בטוח.בגלל זה זה סתם כותב לי נקודות מצטיר על זה... אני גם לא בטוח שזה רק מחום, זה פשוט קורה יותר כשזה חום

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לדעתי זה בגלל העישון מהבאנג בחיים לא ראיתת מישהו שקרה לו בגוינט (קרה לי 3 פעמיים ב8 שנים ואני לא אחד שמקיא בדרך כלל) וראיית עד הרבה אנשים שזה קרה להם.
    אני חושב שאתה מעשן יותר מדי בחזירות ומעשן אחרי שאכלת הרבה ושם יותר מדי טבק על הפארש , תעשן על בטן רקע יחסית ותעשן ראש ותחקה דקה- שניים עד הראש הבאה ,ואם אתה רואה שאתה מסטול מדי תניח את הבקבוק לאיזה שעה שעתיים אל תעשה לאצמך גלידות אם אתה שם יותר מדי טבק ,
    וכמובן שגודל החור של המבחנה צריך להיות בינוני (לא קטן מדי ולא גדול מדי) ולקסס במידה מסיומת (ולחמם רק אחרי שזה קסוס) ותעשן אם לייט (אני אשית מעשן קאמל ולפארש קונה ווינסטון לייט או מלברו לייט

לא תמיד תיהיה לך סטלה פצצה אחי לפעמים סתם תקבל ראש וזהו

אהה ועד משהו אל תשתה כמו מטורף אחרי שאתה לוקח ראש לא יותר משלוק קטן של מים אהה ותשדל שלא יהיה שערות בטבק.

#4 niv, ‏7/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏7/9/13
  5. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    קוראים לזה ליפול, זה קורה אם מעשנים יותר מידי, אני רב סטלן וזה לא קורה לי הרבה אבל אם אני מגזים זה קורה... תמיד מלווה בהזעת יתר מטורפת. הכי טוב לשתות משקה מתוק ביחד עם העישון. (קולה) מדובר בנפילת סוכר נראה לי בגלל זה קוראים לזה ליפול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!