1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי השלכות תיק שימוש אישי

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י אלאן וואטס, ‏14/9/18.

1. אלאן וואטס

אלאן וואטס חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, לפני חודש קפצו עלי סמויים ברחוב ותפסו עלי חצי גרם ופייסל ביד של נטו ירק.
    אני קטין אז שמו לי קצינת מבחן, מה שסיפרתי בגדול זה שזה פעם ראשונה והכל והבנתי
    שמי שזה פעם ראשונה זה עובר תוך מקסימום חודש מהדם. רק שהאמת שאני הייתי מעשן
    30-40 גרם בחודש במשך מעל שנתיים לשימוש עצמי. והבנתי שבמצב הזה, זה יכול להישאר קצת יותר.
    השאלה שלי היא האם כדאי לי לדבר איתם תכלס ולהגיד להם ששיקרתי ואת האמת כי אני מפחד שכל פעם
    בבדיקות שתן אני יצא לא נקי בגלל זה. או שנראה לכם שחודש וכל זה עובר לי.

שאלה שניה: מה ההשלכות בתכלס של אם יתפסו אותי לא נקי, נגיד ובמקרה הכי גרוע יצא לא נקי
    אמרתי להם סורי עישנתי שוב וזה, ויפתחו לי תיק או לא יודע מה, מה זה אומר? זה קנס?
    זה כלא? אני ממש ממש לא מבין בזה. כל מה שאמרו לי שזה יכול לפגוע בצבא (לא ממש אכפת לי כנראה יש פטור רפואי)
    ובמקומות עבודה (גם לא אכפת אני מתכוון לעבוד בחברה של ההורים).. אז כאילו אם לא שני הסיבות האחרונות
    באיזה עוד תחומים בחיים זה יכול לדפוק אותי?

ואם יש לכם שיטות להעביר את זה מהר מהדם או משהו דברו אלי נגיד אמרו לי שיש מיץ חמוציות נשמע חרטה מה אתם אומרים זה באמת עובד. לצורך העניין אם קפצו עלי לפני חודש ועוד לא זימנו אותי אני מניח שזה יהיה ממש בקרוב אם אני ממחר אתחיל לעשות כל יום ריצות ולשתות מיץ חמוציות יש מצב שאני אהיה נקי..

תודה מראש !

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מה זה חצי גרם? כלום.
    לא יודע אם עוצרים בכלל היום על חצי גרם..
    לא יעשו לך כלום, ואין מה לפחד מהמנייאק.
    התרופה עוד מעט תהיה חוקית ואין כלום שהם יכולים לעשות. חוץ מזה חודש זה מספיק, והם עצרו אותך על ג'ויינט, לא על קילו.
    היום שופט רואה במעצר כזה בזבוז זמן וכסף לבית המשפט.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!