1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י greddy, ‏31/8/16.

1. greddy

greddy חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים,
    יש לי כמה שאלות לפני גידול ראשון שלי לעונה הבאה..
    1.איזה מצע גידול מתאים לצמח קנאביס?והאם כדאי לערבב עם קומפוסט?
    2.כל כמה זמן נותנים דשן לצמח,כל פעם שאני משקה או כל פעם ב..?ומתי מדשנים בדיוק באיזה שלב?
    3. 8-7 שעות תחת כיפת השמש זה טוב לצמח? או עלול לגרום נזק כלשהו?(גידול חוץ)
    4.איזה תרסיס מתאים נגד חריקים ומזיקים?
    5.על איזה שיטה אתם ממליצים(קיטום או קשירות)?

תודה לעונים:)

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    1.בגידול חוץ מצע אדמה הכי נוח, תערבב 1/3 אדמת משתלות 1/3פרלייט ו1/3 קומפוסט
    2. אם תלך על המיקס שהמלצתי לך תהיה צריך להתחיל לדשן אחרי חודש/חודשיים (מאוד תלוי בקצב וההתפתחות של הצמח)
    3.מצויין, תדאג לעציץ גדול של לפחות 30 ליטר וחיפוי של טוף או קש או שברי רעפים (אפשר גם לקבור באדמה את כל העציץ בשביל למנוע חימום של הפלסטיק השחור)
    4.אתה צריך להיות יותר מדוייק בקשר לסוג המזיק בשביל שנוכל להתאים הדברה אבל אתה יכול לפזר מדבקות צהובות נגד חרקים בסביבת הגידול ולרסס נימגארד/נימיקס פעם בשבוע זה די סוגר את כל הפינות מבחינת טיפול מנע
    5.בדרך כלל עושים קיטום בשביל ליצור עוד פיצולים ולשמור על הצמח בטווח גובה מסויים, יותר נמוך, שיחי ובעל יותר קולות, בחוץ אין כל כך סיבה לקטום אבל הייתי ממליץ לך להתנסות בזה אם זה גידול ראשון שלך כי אין באמת מה להפסיד.. קשירות או קיפופים תעשה אם אתה חושב שצריך, זה לא או קיטום או קשירות, בדרל כלל זה גם וגם

3. greddy

greddy חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה אחי

4. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    זה מה כיף בפורומים בישראל - כל שאלה תשובה בובה'לה
    וואלה טוני תפר פה מהתחלה עד הסוף +1

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!