1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות למבינים..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י grower420, ‏6/3/16.

1. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    התיכנון הוא עד 3 ילדות גידול ראשון אאוטדור אדמת משתלות יעודית (אפרט איזה בדיוק כשאהיה לידה) האופציות הן early skunk ו-master kush שתיהם פמנייזד מסנסי סיד (טיפים ממנוסים עם הזנים יתקבלו בברכה) מתכנן להנביט אותם עוד החודש והם זרעים רגילים (לא אוטו) והייתי רוצה לדעת עד איזה גובה הם עלולים להגיע בגלל השתילה המוקדמת (מעוניין בעציץ גדול אבל לא מפלצת) ובאיזה דשנים מומלץ לי להתעסק אני לא כל כך מעונין בדשנים יעודיים (אגרונום אם תוכל לפרט לי קצת על דשן 20.20.20) ?

ממבט כללי בגינה שלי שמתי לב שעל הפרחים והירקות יש הרבה חרקים ומזיקים קטנים איך אני ימנע מהם להיטפל גם לילדות ?

*גם אני קורא הרבה ומרגיש שאני יודע המון אבל בבקשה מי שלא מנוסה שלא יכשיל אותי
    *בבקשה אל תשפטו אותי על החיבה שלי לסוגריים
    *תודה גדולה לעוזרים

#1 grower420, ‏6/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏6/3/16
  2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    מאסטר קוש הוא זן אינדיקה נמוך, סקאנק יכול לעבור את המטר וחצי, אז תעשה לו קיטומים.
    דשן: תערב 30% קומפוסט במצע, אם יש צורך מדי פעם תדשן בתה קומפוסט או בתמיסה של דשן 20.20.20.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אני חושב שאני מעדיף לעשות לו קשירות כי בכל זאת זה גידול ראשון ואני לא רוצה ללכת על ההתחלה על אימון בלחץ גבוהה..
    ועל תכולת האדמה רשום : כבול מעולה , טוף, חומרי דישון וחומרי ספיגת מים . מה זאת אומרת חומרי דישון ? זה אמור לשנות את המינונים של הדשן שאני ישים לו ?

#3 grower420, ‏6/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏6/3/16
  4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זה אומר שיש בזה דשן בשחרור איטי וכנראה שלא תצטרך לדשן בשבועות הראשונים, ויש בזה גם סיכון לדישון יתר אז כדאי לשטוף את האדמה לפני השתילה.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אל תלך על ה 20-20-20 (מכיל אוריאה וזה לא רצוי).
    עדיף לך את ה 17-10-27.

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!