1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות קצת מסובכות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מוריס, ‏9/5/14.

1. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    1. ידוע שקנאביס עוזר להחזרת תאי מוח פגומים ובמקביל גם גורם לתחושת הסוטול.
    השאלה אם יש קשר בין שתי הפעולות האלה, ז"א האם אני צריך בכלל להיות בסוטול בשביל שתאי המוח שלי ירפאו?

2. ניקח לדוגמא פרח במשקל 0.200 גרם (נשמע כמו בעיית מתמתיקה מכיתה ג'),
    האם הכמות המדוברת תשפיע על ההשפעה הפסיכואקטיבית באותה מידה ע"י אכילת הפרח או עישון של החומר?
    האם הכמות המדוברת תשפיע על ההשפעה הבריאותית על המוח - "בניית תאי מוח" או הרגעה של הגוף לחולי פרקינסון באותה מידה ע"י אכילת הפרח או עישון של החומר?

אבא שלי רוצה לאכול את הפרח, עזרו לי לדעת איך להגיש לו את זה :)

2. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלות רפואיות יותר .. מדעיות . פחות או יותר אלו הדברים שקוראים כשאתה בסאטלה

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מבחינה רפואית כמובן שעדיף לא לעשן.
    ובכלל כשמתכוונים לזה שמריחואנה בונה תאי מוח והורגת סרטן מתכוונים לזה שהיא עושה את זה כשלוקחים אותה בכמויות גדולות,
    כמויות שכדי לעשן אותם אתה תיגמור לעצמך את הריאות.
    אז מה שעושים זה שמן מאד מרוכז ואז פשוט לוקחים טיפה ממנו על הלשון או עם האוכל או משהו.

ההשפעה של עישון וצריכה ע"י הקיבה היא שונה עם כל דבר.
    בקיבה החומר מתפרק הרבה יותר ביעילות - מה שנותן השפעה חזקה יותר, וארוכה יותר.
    מבחינה כימית - כשאתה שורף קנאביס החומרים שבו מתפרקים ואתה לא צורך את כולם.
    כשאתה צורך על ידי הקיבה אתה מקבל את כל החומרים, לדוגמה THCV זה חומר שמתפרק ובעישון לא נכנס לגוף.
    בכל מקרה עישון משפיע יותר מהר ולמשך פחות זמן.
    באכילה לוקח לזה לפחות חצי שעה רק עד שההשפעה מתחילה, וזה משפיע למשך שעתיים - 3 בערך. השפעה יותר רפואית.

לגבי השאלה הראשונה -
    באנגלית דרך אחרת להגיד getting high זה self medicate.
    בכל מקרה הצלחתי לבלבל את עצמי עם כל זה אז פשוט קח את זה בקלות וזרום,
    יהיה בסדר !

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הצעת הגשה:קח את הפרחים ותעשה מהם חמאה (כנס ליוטיוב יש מיליון סירטונים) ואז תעשה מזה עוגיות.
    הצעת הגשה 2: תעשה מזה שמן ריקי סימסון ואז שישים את זה מתחת ללשון.
    באכילה צריך לקחת יותר וזה לוקח יותר זמן לעלות (כ40 דקות) וזה סאטלה יותר חזקה (בטירוף) ויותר ארוכה.
    עדיף להזהר בפעם הראשונה מלאכול כמות גדולה.
    ובאכילה נכנס כמות יותר גדולה של thc וcbd ולכן למחלות מסויומות הבנתי שעדיף לאכול כי הגוף צריך כמות גדולה יותר לכן לדעתי אין קשר לסאטלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!