1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שימוש בקנביס לתסמונות גנטיות ואוטיזם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Rika, ‏13/3/16.

1. Rika

Rika חבר חדש

לייקים:
    0
    קבוצת הורים חוקרים מחפשים מחקרים עבור קביעת מינונים וזנים לטיפול בילדים עם תסמונות כרומוזומליות.
    מצאנו שיש קורולציה בין תסמונת דאון ואוטיזם. יש הרבה מן המשותף מבחינה טיפולית.
    אנחנו נשמח למחקרים באנגלית כיוון שהקבוצה היא בינלאומית.

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מחקרים הכי טוב לחפש באוניברסיטה או יותר נכון בספריות שבהן יש גישה חופשית לאוניברסיטאות אחרות בעולם, שעושות שיתוף פעולה עם מאגרי מידע שיש להן. זו דרך טובה להתחיל או לפחות לנסות.
    לגבי מינונים זה מאוד אינדיבדואלי, כך לפחות אני מאמין שההשפעה (יותר נכון ההרגשה עצמה) על הגוף בקבוצה אנשים תהיה שונה למרות מינון וצורת צריכה דומה לחלוטין. ז"א שאם אני מעשן ג'וינט וחבר שלי מעשן ג'וינט מאותו זן, ההשפעה שתהיה על שנינו תהיה דומה (זן עם תחושת היי בראש) אבל ההרגשה תהיה שונה ("מידת רמת ההיי"- קשה לי להסביר) עוד דבר בין צורות הצריכה ההשפעה משתנה היא לא "אותו" הדבר (זה כמו לקחת כדור עם תופעות לוואי מסויימות, ואז לשנות לכדור אחר עם תופעות לוואי אחרות).

3. Rika

Rika חבר חדש

לייקים:
    0
    בילדים אי אפשר לדעת כמה יש השפעה פסיכודילית. לכן לרוב מדברים על זנים בהם הCBD גבוה כמו שרלוטס ווב.
    מה שאנחנו מחפשים הם: שינה רציפה, הופעת יכולות דפתיות שהיו חסרים או חלקיים, יכולת חשיבה וזכרון, פעילות טובה יותר של המערכת האנדוקרינית, גדילה טובה יותר, תקשורת ויכולת קשב טבה יותר....פחות התפרצויות של חוסר וויסות כללי וספציפי.

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מאחר ואני לא חזק בזנים. יש אתר מעולה https://www.leafly.com יש בו גם קטגוריות של זנים להשפעות שונות, כמו: זנים שירוממו את הרוח\זנים נוגדי-דיכאון\זנים לשינה רציפה. לפי דעתי הכי טוב ללכת על שילוב של זנים. מומלץ להתנסות בצורות צריכה שונות אם בעישון\אידוי\מאכל\שתייה. ממליץ על מאכל בעיקר בגלל ההשפעה כי היא הכי אפקטיבית מצורות האחרות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!