1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלב הפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Little, ‏4/4/14.

1. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    היי,
    הייתי שמחה לקרוא סיקורים של המגדלים המנוסים מבנינו על שלב הפריחה.
    ראיתי בכל מיני פורומים בחו"ל תיאור של הפריחה week by week, כלומר שבוע 1-2: הפרחים מסתגלים למשטר 12-12, הופעת מין הצמח. שבוע 3-4 - תופעת המתיחה (סטרצ'ינג) - (שהייתי שמחה לדעת עליה מראש) וכן הלאה. ברור לי שלכל צמח יש את ההתפתחות שלו, אבל הממוצע ועל פי נסיון.
    אני מניחה שזה יעזור לכל המגדלים המתחילים להבין מה הולך לעמוד מולם במהלך השלב המרתק הזה.
    (את שלבי פריחת המריחואנה במגזין קראתי - אני מתכוונת למשהו מפורט באמת שבוע אחרי שבוע, על המתיחה, על שינוי הריח, על השקעה בהוצאת פרחים, מתי הפרחים מתחילים "לתפוס נפח" וכו')

תודה לעונים! :)

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    8
    אז אצלי בכל אופן, בהתחשב שזה זן אוטומטי עם גידול ופריחה מואצים יחסית לזנים רגילים:

שבוע ראשון הופעת סימנים נקביים, מתחיל שלב צמיחה מואצת, או "התמתחות" כלשונך
    שבוע שני שלב הצמיחה המואצת בשיאו, הצמחים מטפסים כל יום סנטימטרים
    שבוע שני-שלישי הופעת השיערות הלבנות. בשלב זה הריח מתחיל להיות ממורגש לנוכחי
    שבוע שלישי רביעי עלים תחתונים מזדקנים יותר מהר, תחילת הצמיחה של עלי מניפה
    שבוע רביעי-חמישי הפרח מתחיל להיבנות. מתחילים לראות טריכומים. זהו השלב שבו הריח מורגש בצורה החריפה ביותר, יותר אפילו מסוף הפריחה. העלים נוטים לעתים להתקפל פנימה, אם מחוסר אור או חוסר אוורור וכיו"ב, מתחילים להרגיש שהעלים "מתעייפים"
    שבוע חמישי שישי, השערות הופכות לצהבהבות במקום לבנות שקופות. הריח בשיאו.
    שבוע שישי-שביעי אחרי שהצמח הפסיק לגדל שיערות הפרחים מתחילים להתעבות. זה השלב שבו הריח הופך מריח "צמיחתי" מובהק של ירק חזק (יש שדימו את הריח בשלב זה למנטה נענע וכיו"ב) לריח מתוק יותר. הריח המתוק גם חריף, אבל פחות מזה שבשלבים הקודמים
    שבוע שביעי עלי המניפה מתחילים להצהיב קלות, הפרחים תופסים נפח
    שבוע שמיני- חישובים מתמטיים ותצפיות אסטרונומית: כמה שערות חומות יש? מה צבע הטריכומים תחת המיקרוסקופ? חום זה רק חום או גם צהוב כהה נחשב? כמה יצא לי? כמה שוקל פרח? הריח? התרגלנו מזמן :)
    קציר - ישששששש !

#2 גוזון, ‏4/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/4/14
  3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    221

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!