1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלום מגזין יקר :)

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י cfirbuvel, ‏6/12/13.

1. cfirbuvel

cfirbuvel חבר חדש

לייקים:
    0
    ברשותכם אגש לעניין.
    לפני כ-4 שנים עברתי תאונת אופנוע שבעקבותה ריסקתי את כתפי ועברתי שני ניתוחים.
    כמובן שאני לא צריך להסביר לכם את הסבל שעברתי בתקופה ההיא.
    בכל מקרה כבר שנים שאני לא לוקח תרופות כי התרופות שקיבלתי (הומאופתיות) עשו לי ממש רע, בחילות, חוסר תיאבון, עצבים, ואפילו הזיות קלות.
    הפסקתי לקחת את הכדורים שנתנו לי בשלב מסויים והתחלתי לעשן קנאביס דרך חברים שהביאו לי, עד היום אני מעשן כל פעם שכואב לי.
    העיניין הוא שלא דיברתי עם אף רופא לגבי מה שעברתי ועדיין עובר, כל חורף וכל קיץ אני סובל מכאבים חוזרים.
    בנוסף התפתח אצלי מה שנקרא קיבה רגיזה, שלדעתי זה הרבה יותר נוראי מהכאבים בכתף, גם ירדתי כ-20 קילו במשקל שלי, וגם כאבי תופת בכל בוקר מחדש.
    אני יודע בוודאות שיש סוגים של קנאבים שעוזרים לכאבי פרקים שיש לי וגם לכאבי בטן.
    השאלה היא אם יש לי סיבה לבקש אישור, עד היום הרגשתי שאני גם ככה לא אקבל אז למה בכלל לנסות ולעבור את כל התהליך המסורבל הזה?

בתודה מראש
    כפיר

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    למרות וללא ממש ברור לי למה ואילו תרופות הומאופתיות לקחת, זה לא באמת רלוונטי, משרד הבריאות דורש מיצוי הטיפול תרופתי בכאב (snri, אופיאטים, gaba וכו'). כאב עומד בהתוויות, אך בניגוד להצהרות, זה לא מחייב שתקבל תשובה חיובית. במידה ומעוניין, יש להתמיד בתהליך עד שכן יאושר. רק חשוב לציין שהטיפול מיועד לכאבים כרוניים מתמשכים, משמע לא מומלץ לדווח כי מדובר בכאב עונתי.

בהצלחה ורפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!