1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שתי בנותיי לא גדלום.הם לא מאותו סוג.ובכל זאת יש בעיה בשתיהן.מה יכל לגרום לדבר כזה? ודשנתי יותר מדי

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י מיסטר דוד, ‏10/9/15.

1. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    ראיתה תמונות של החלל שלי?בתגובה למעלה.ניראה לי שאויר כן זורם בחלל.והשני הקטן מאוד הוא נורטרן לייט בן שבועיים.וכניראה הביס מעקב אותו.בכל מקרה מה אתה אומר על החלל שלי?צמח יכל לגדול שם בצורה טובה?

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    ממש לא אחי הכול בכיף וברצון רב, אכשו רק ראיתי את החלל גידול הבנתי נכון אין לך אויר לא יוצא ולא נכנס נכון? יש מזגן בחדר בוא ממוקם הארון גידול?
    יש לך מד טמפרטורה כל שהו לשים בחלל גידול?
    זה גידול אדמה אים פרלייט בטח מאיזה חנות הידרופונית לא?
    איזה אור יש לך שם?

3. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    יש אוויר שנכנס.הדלת תמיד פתוחה קצת והמאוורר שואב את האוויר מבחוץ.ומכניס פנימה.מד טמפרטורה לא קניתי עדיין כי אין לי פתרון לחום שם.וגם בכל מקרה החום שם לא גדול בכלל.אבל אקנה עוד יומיים.ואני מגדל עם אדמה עם פרלייט מהידרושופ.ולגבי המים.השקתי כניראה לפני שזה ייתיבש.צריך להשקות שזה יבש לגמריי זאת אומרת שהאדמה כבר חומה.שאין אפילו טיפת מים.עכשיו התחלתי להקפיד על זה.

4. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    יש לי שם מטל הלייד 400 וואט

5. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תראה קודם רק שתדע מאוורר מכניס מחדר פתוח זה לא נקרה אויר נכנס זה בכאילו, אויר טרי צריך להכנס נגיד מפוח או ונטה ששואב אויר טרי מבחוץ לתוך חלל הגידול וזה הבעיה היותר קטנה כרגע כי אין לך אויר יוצא שזה עוד יותר חשוב! בוא נגיד שאים יש לך מפוח אחד עז עדיף שהו יוציא אויר ועז יכנס אוטומטית אויר פסיבי.
    עז אויר מתחלף אין אכשו מי פה אפשר להבין בערך2-3 שבועות אחרונים הייה חום מוות אני מנחש שהחלל גידול שלך לא הייה על פחות מי 35-40 מעלות חום כי גם הMH פעל 24 שעות ואין משהו שמוציא אויר מהחדר וגם הבנתי שאין מזגן בחדר פלוס האדמה אף פעם לא התייבשה בגלל כל זה הצמח בקושי גודל!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!