1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שתי שאלות - השקיה ולחות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י פאנג-שוואי :-), ‏16/4/14.

1. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,
    יש לי שתי שאלות שאין לי מי שיענה לי עליהן אז חשבתי לנסות כאן..
    יש לי עציץ חמש ליטר ויש בו שתיל אחד בן חודש וחצי (7/3/14) מהיום שהוא נשתל בתור זרע.., אני מגדל בגידול חוץ - טמפרטורה בבוקר - 26-30, בלילה 18-23, מקבל השקייה ממים של עין גדי (בשבוע האחרון התחלתי עם מי ברז שיושבים 24 שעות בחוץ ..)
    1 - הצמח נראה טוב מבחינת הצבע והכל ואפילו כבר יש לו ריח עדין מאוד, הבעיה משום מה, הצמח סוג של יבש כזה - זאת אומרת שהוא מרגיש קצת כמו פלסטיק - מה עושים במצב כזה והאם זה נורמלי?

----------------------------------------

בקשר ללחות, שמתי פקק של דאודרנט ליד הצמח ומעל שמתי בקבוק מים שמטפטף מידי פעם כמה טיפות.. , מה שזה עושה נופלות טיפות גדולות על הפקק והפקק מפזר את זה לחמישים טיפות קטנות שעפות על כל אורך הצמח והעציץ..
    2- האם זה עוזר ללחות ? האם זה לא פוגע בצמח?, פשוט ניסיתי מגבות רטובות וניסיתי קומקום מלא באדים וכלום לא עוזר., אני מגדל במקום שיש בו תחלופת אוויר מטורפת (מקום גבוה ורחוק מהים שאין בו טיפת לחות)
    מה אני יכול לעשות עוד לשיפור הגידול (גידול ראשון שלי :))
    תודה לעונים ומצטער שאין תמונות כרגע..

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קשה לתת דעה על צמח שלא רואים.

בכל אופן, כדאי לך להעביר את הצמח לעציץ גדול.
    15 ליטר לפחות אם מדובר בצמח אוטומטי.
    ו 25 ליטר לפחות אם מדובר בצמח לא אוטומטי.

זאת בעיה לשלוט בלחות בגידול חוץ.
    אפשרי אם תעביר את הצמח למבנה דמוי חממה.

3. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    תיסלאם ;-)
    ובקשר לפקק עם שמטפטף עליו מים.. עוזר/לא מועיל/מזיק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!