1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שתפו חוויות עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Biggie, ‏30/5/14.

1. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    עוד לא התחלתי לעשן (כי גם אין מאיפה להשיג) ובא לי לשמוע חוויות של אנשים אחרים שניסו

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    בכיף אני אשתף אבל נראה לי זה הולך להיות ארוך :)
    זה קרה ב20 לאפריל שעה 16:00 אני וחבר עשינו הכנות, הכנו מאנצ', גרסנו, גילגלנו, הכנו באנג, הכנו סדרות במחשב והיינו מסודרים ומאורגנים פיקס!
    הגיעה השעה 4:20 וזה אמר שצריך להתחיל אז לקחתי 2 שאכטות מהג'וינט והעברתי לחבר וזה עדיין לא השפיע עליי ולמרות שזה היה פרח אני למשהו תמיד סקפטי בכל פעם שאני מעשן ירוק אם זה בכלל קנאביס, אחרי שנגמר הג'וינט הייתי בטוח שזה ירוק ורצינו עוד להפיל מבאנג אבל פשוט לא רצינו לזוז מהספה, ככה ישבנו איזה שעתיים והתפוצצנו מצחוק בלי שום סיבה ואפילו לא ראינו את הסדרות שהכנו כי לא הרגשנו שצריך.
    בסופו של דבר התחלנו להיות רעבים אז גם התחלנו לאכול ואחר כך קמנו למראה כדי לראות את העיניים ואני פשוט לא אשכח את הרגע הזה שראיתי את העיניים שלנו וזה היה כזה מצחיק!!! חחח בכל מקרה יום למחרת קמתי כמו חדש והרגשתי שהגוף שלי פיקס, רענן כאילו אני מחשב שניקו אותו והוציאו ממנו את כל הליכלוך והאבק.
    את הבאנג גם הפלנו בסוף אבל בסופש :smileys-passing-joi

3. PerfectStranger

PerfectStranger חבר חדש

לייקים:
    0
    ואו יש כל הרבה חוויות...
    פעם נסענו 3 רכבים לפלורנטין ראינו שריק שם אמרנו ניסע לוועד בית ושדרות רוטשילד סבבה שמים וויז ו4 דקות משם אנחנו רואים חנייה פנויה בידיוק ל3 רכבים מחנים שם ואומרים שנלך ברגל ככה נעשן עד שנגיע לשם... קיצור יוצאים הבאתי 3 ג'וינטים של ירוק נקי מהליכה של 4 דקות זה הפך להליכה של שעתיים של צחוקים בדרך ראינו המון דברים הזויים אין לי מושג איך הגענו לתחנה מרכזית הישנה וכל אחד מעושן עם הסטלה שלו... אנחנו לבושים יפה מכופתרות ומלא נרקומנים והומלסים נדבקים אלינו מבקשים כסף פחד מוות מלא ניידות מסתובבות.
    ראינו קיוסק אמרנו נכנס נקנה מים ומשהו לנשנש קיצור יצאנו מהקיוסק קולטים בבניין מולנו 2 כוסיות על מרפסת מסתכלות עלינו ומנופפות ונכנסות לבית אנחנו אוכלים סרטים מה אנחנו עושים הולכים? לא הולכים? פתאום אנחנו קולטים מישהי ערומה סוגרת את התריסים ומסתכלת עלינו איזה סרט אכלנווו עמדנו שם איזה 10 דקות ולא יודעים מה לעשות.. זאת אחת הסטלות החזקות שהיו לי.. קיצור אמרנו נמשיך ללכת ושוב רואים דברים הזויים מגיעים לרוטשילד רואים שהוועד בית מפוצץ אז הסתובבנו ברוטשילד ואז הבנו שאין לנו מושג איפה חנינו את הרכבים אז הלכנו לחפש... איזה לילה הזוי זה היה אבל מה היה ממש ממש כיף אשכרה הרגשנו בסרט..

ושבוע שעבר הינו בפלורנטין מעשנים מעשנים בשיא של הסטלה פתאום קולטים 2 מחופשים לעלי קנאביס מסתובבים שם זה הרג אותנו מצחוק...

קיצור תמיד כשאנחנו מעשנים קורה משהו הזוי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!