1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה 600hps גובה מנורה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י 1Amir, ‏7/5/17.

1. 1Amir

1Amir חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב אחרי גידול אוטומטים שהצליח יפה מעל100 גרם לצמח נתקלתי במספר בעיות מגדל super silver haze נקבי רגיל בשבוע שלישי לפריחה התחילו לצאת מהפריחה עוד ענפים מהפריחה עם פריחה דלילה כאילו הצמח עושה הפרחה על הפרחה היום נכנסתי לשבוע 9 שהפרחים הנמוכים יותר דחוסים ולמעלה דליל כאילו הצמח ממשיך לצמוח הבנתי מהחברים שיכול להיות שצמרות התחממו וזו הסיבה להמשך צימוח על פי עצת החברים הרמתי את המנורה מ30סמ ל50 60 סמ למשהוא יש רעיון אך אפשר לשפר מצב איזה גובה אידאלי לעבוד עם מנורת600hps? אני עובד בחדר בלי מזגן החום מגיע ל27 כשהמנורה כבויה וכשדולקת ל32 מקסימום האם לבצע קטיף בשלבים למטה יותר בשל?בגידול הבא יהיה מזגן אני מאמין שהכל יהיה אחרתמה אתם אומרים

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    יש תמונה?
    אם חשדת בעודף חום כבר משבוע 3 למה רק עכשיו אתה שוקל לטפל?.. לא משנה..
    32 מעלות זה חם מידי ויש מצב שפה הבעיה,, אני הייתי מקרר את החלל יותר ודואג לתנאים יותר טובים, יש לך עוד שבועיים שלושה לא?..

3. 1Amir

1Amir חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי 32 מהשבועיים אחרונים לפני לא עבר את ה30 היה נראה שהענפים שיוצאים מהפריחה חלק מההתפתחות של הסאטיבה פעם ראשונה בגידול פנים של סאטיבה עם זמן פריחה ארוך ככה שלא היה אינדקציה השאלה אזה גובה מומלץ של המנורה

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    40 ס''מ

5. alon35y

alon35y חבר חדש

לייקים:
    0
    מה גודל החלל גידול

6. 1Amir

1Amir חבר חדש

לייקים:
    0
    החלל 2 מ על 1 שני מנורות hps600 עד לפני שבועיים היה מטר על מטר שזיהתי אלת המשך הצימוח בפריחה חשבתי שהאור לא מגיע והוספתי מנורה .……המצב כרגע בתחתית הצמיחה יש פרחים שקרובים לבשלות ולמעלה עדיין אורירי וממשיך לצמוח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!