1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GreenA, ‏4/9/19.

1. GreenA

GreenA חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים,

פעם ראשונה שאני מגדל ויש לי כמה שאלות בנושא התאורה
    1. עד כמה זה נורא אם אגדל רק עם תאורת פלורוסנט?
    2. הבנתי שצריך בערך בין 250W-400W השאלה אם אני קונה 2 נורות של 150 זה סבבה? או קריטי שזה יהיה מקור אור יחיד?
    3. תאורת לד מאלי אקספרס עד כמה היא באמת שווה משהו? (https://www.aliexpress.com/item/32919892868.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75f84c4du05mNK)

אשמח לקבל המלצה על תאורה (עדיף לא משהו בומבסטי כמו HPS 600W) מגדל בדירה קטנה יחסית

#1 GreenA, ‏4/9/19
    נערך לאחרונה ב: ‏5/9/19
  2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אפשר לגדל גם עם מנורת שולחן השאלה מה תקבל בתמורה, כלומר: כלום. לכן, פלורסנט לא מומלץ. לא יעיל, לא מיועד לגידול ובקיצור חבל על הזמן והחשמל. המפרט של עלי אקספרס גם הוא לא רציני, זאת אומרת לא! המינימום זה באמת נורת 250-400 ואט hps תלוי מה הן מידות השטח. זו הוצאה של כמה מאות שקלים. אם תשקיע עוד כמה מאות שקלים תוכל לעבור לתאורת לד יעודית ויעילה וזה כבר עולם אחר, יש אותה גם בארץ וגם בעלי אקספרס ובעוד מקומות. אבל לא הדוגמה שהבאת. למרבה הצער כדי לגדל צריך להשקיע בציוד, 300 ואט של תאורת פלורסט אינם שווים ל 300 ואט hps, ו 300 ואט hps לא שווים ל 300 ואט של לד יעודי ויעיל. בהצלחה!

3. GreenA

GreenA חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על המענה
    השאלה כמה חום באמת מייצר 250w HPS אני מגדל בתוך ארון מפחד שזה יהיה חם מידי (סה"כ מגדל עציץ אחד בשביל עצמי לא משהו מיוחד)

250w פלורוסנט לגידול עציץ אחד וחמוד יספיק?

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אתה מחליט מה מספיק עבורך. עם 250W CFL תוציא פחות יבול מנל"ג או לד עם אותה צריכת חשמל. אין משמעות לכמה וואט הנורה צורכת מהקיר, אלא לכמות האור הנציל שהיא מסוגלת להוציא.
    אתה צריך לבחור את הנורה הטובה ביותר בשבילך לפי המגבלות שלך (תקציב, גודל חלל, חום וכו').
    בכל מקרה, הלינק שהבאת הוא לא לנורה מתאימה לגידול קנאביס, זה יותר לצמחי נוי ללא יבול.

5. GreenA

GreenA חבר חדש

לייקים:
    0
    מה יתן לי תפוקה טובה יותר 150w hps או 2 נורות פלורוסנט 80w

6. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    hps יותר טוב.

7. GreenA

GreenA חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכולם!

8. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    HPS אכן יותר טוב מפלורסנט. אבל לד יותר טוב מ HPS. וקוונטום לד יותר טוב מלד רגיל
    בכול אופן קח בחשבון ש HPS מחמם בטירוף. הרבה יותר מלדים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!