1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תגובות קיצוניות אחרי עישון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י י.מ., ‏11/3/16.

1. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    שלום לכם כעיקרון אני מעשן פעם בשבוע חצי גוינט פלוס מינוס, כמו שאתם מבינים ממש מעט, ואני מעשן מתחיל אפשר לומר שזו הפעם השישית שלי בחודשיים האחרונים, כרקע אני נוטל כדורי פלוטין ( ssri ) וסורבון...

בפעם הראשונה לא הרגשתי את ההשפעה ועכשיו כשאני מעשן אני ממש יכול להבחין בהרגשה באופן ברור, התחושה של הבועה, ה"היי" תחושה שאני מרחף, חיוך שלא יורד ויש לי הרגשת חמימות כללית בגוף, הכל טוב ויפה מלבד החסרון הברור והקשה שזה השכחנות המגושמות והאיטיות של המחשבה (שזה בשיא ההשפעה)... עכשיו השאלה שלי אם גם אתם מרגישים ממש לא בפוקוס ושכחנים כשאתם על החומר? האם זה יכול להיות בגלל שאני משתמש פעם בשבוע אז הגוף לא מתרגל, ואני מרגיש כל פעם את ה"כאפה" של הצמח אחרי שההשפעה יורדת? משהו שמאוד מטריד אותי זה ההרגשה שאני נטפל לדברים קטנים בראש ויכולים להיות לי דיכאונות קטנים אחרי שימוש (כמו ייאוש כללי שברוך ה' עכשיו אחרי שההשפעה התפוגגה לחלוטין אני מרגיש מאוזן שוב פעם ואני מרגיש את ה"תקווה")... האם לעבור לגוינטים הרבה יותר קטנים של 6 שאכטות פחות או יותר? אולי זה חזק לי מדי? אני פשוט לא יודע

#1 י.מ., ‏11/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏11/3/16
  2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    קח 2-3 שאכטות, תניח. תן לעצמך כמה דקות. מרגיש סבבה? רוצה עוד?- תמשיך. מרגיש את הכבדות שאתה מתאר-תעצור.

ההוא משם ו-Enpo.ip אוהבים את זה.
  3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    1. תלוי מאוד איזה זן אתה מעשן.
    2. תקבל את זה שאתה לא זוכר חלק מהדברים תחת השפעה, אל תילחם בזה זה לא יעזור. תרפה. דברים חשובים אתה תיזכר בהם בסוף.
    כשאני מעשן אני רושם לעצמי דברים חשובים, או זוכר בראשי תיבות.
    3. צריך קצת רוח בהשפעה, למשל מוזיקה טובה ולהתחבר לאלוהים/ליקום. שים לעצמך משפט חיובי בראש ותזכור אותו כל הזמן בהשפעה.

ההוא משם ו-cannabisnaut אוהבים את זה.
  4. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    גראס בשילוב עם פלוטין ( פרוזאק ) מעלה סיכון למאניה.
    בשילוב עם סורבון - עלייה בסיכון לדיכוי נשימתי.
    כדאי להתייעץ עם רופא בשילוב של גראס עם התרופות האלה.

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אני הייתי מעשן כל יום וצורך פלוטין 20 מג והכל היה טוב בקשר לתרופה השניה אני לא מכיר אז אין לי מושג על אינטרקציה שלה עם קנביס

בקשר לשאלה שלך זה נורמאלי להרגיש ככה לא בפוקוס ולקבל "כפות" כשאתה מתחיל לעשן ומעשן בתדירות כזאת
    כשמעשנים הרבה ובתדירות גבוה אז זה נהלם ואתה כבר לא תכבל כפות ותהיה הרבה יותר בפוקוס

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  6. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    המפחיד הלאומי הגיע... רופא שלא מבין מהחיים שלו בצמח הזה. כל ההגדרות האלו של "מאניה" ו"דיפרסיה" וסיכזו הכל חארטה של פסכיאטרים בשילוב בצע כסף של חברות תרופות, ופארנויות מערביות משיגעון ואיבוד שליטה. (שמאמינים למשהו זה בסוף תופס) מנסים להגדיר התנהוגיות אנושיות ומורכבויות של הנפש ולכמת אותם דבר שלא ניתן למדידה אמפירית ומדעית באמת, ולכן ואדם חכם לוקח את כל הנ"ל בעירבון מוגבל ולא נסחף למעגל הזה.

7. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    http://www.camoni.co.il/index.php?idr=400&p=210282

זאת הטבלה ממנה לקחתי את הנתונים באשר לאינטרקציה של התרופות פלוטין וסורבון אירגון הרוקחות פירסם אותה
    לפחות לדעתי אם אתה משתמש בסמים לפחות תלמד מה מותר מה אסור מה מסוכן ומה לא מסוכן.
    הטיעונים שלך בדבר בצע כסף של חברות תרופות או של פסיכיאטרים מגוכחים מאוד הטיעונים שלך בדבר הגדרות למאניה או דיפרסיה כאילו היו חארטה של פסיכיאטרים מגוכחים מאוד. ואפילו מקוממים מאוד אבל בעיקר מעידים על בורות
    אני לא מתכוון להתנצח איתך אתה מדבר שטויות ניחא זה שאתה מדבר שטויות אתה גם תוקף אותי על רקע אישי כועס ומתלהם .
    לידע כללי אינטרקציה למשל של תרופה כמו פלוטין עם גראס לא אומרת שמי שיעשן גראס עם התרופה בטוח יקבל מאניה זה רק מגביר את הסיכון .
    הטיעונים שלך כולם ללא יוצא מן הכלל מגוכחים מאוד ומעידים על חוסר הבנה במקרה הטוב .
    שיהיה לך ערב מענג

#7 schizo, ‏15/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/3/16
  8. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אירגון הרוקחות נו באמת עשה לי טובה אתה מתייחס לכל שטות של בעלי אינטרסים והמערכת אתה מאמין להם ובגלל זה זה המצב. את מתייחס לקנאביס כאילו זה הרואין או סם קשה אחר, ואם אתה בא בכזו גישה חבל לי על הזמן. אני יודע מזה פלוטין והנה יש לך חבר פורום למעלה שטוען שלא הייתה לו שום בעיה בשילוב, ואני בטוח שיש עוד עשרות כמותו כך שזה לא דבר וודאי ואתה לוקח את זה כוודאי, ואל תנסה עכשיו להגיד שזה "רק מגביר את הסיכון" זאת סתם הפחדה עלובה שאנשים נתפסים עליה. מזה "סיכון למאניה" מעלה כמה מעלה למי מעלה ומזה מאניה מצב נפשי מסויים שתקעו אותו תחת הגדרה כזאת או אחרת בשביל כאילו לאבחן להדביק תווית ולהמשיך להאכיל בדולרים את הפלצת שלובת הזרועות של פסכיאטרים ועולם התרופות ופחד של אנשים. אם אתה טוען שאין כאן עניינים של בצע כסף ואינטרסים של חברות תרופות ופסכיאטרים...אז אתה תמים מאוד או עוד קורבן של המערכת.

9. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    ואני כועס מפני שאלו שטויות של אנשים כמותך שגורמות לאנשים לאכול סתם סרטים, וגורמות לכדור שלג מתגלגל ולתסביכים נפשיים שזה לבד מה שיכול לגרום לך להאמין שאתה מחורפן והדרך לקיטלוגים ותרופות קצרה ביותר, ועכשיו לך תצא מזה בכוחות עצמך ותגיד מה קדם למה הביצה או התרנגולת והנה אתה במילכוד מערבי.

10. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אח שלי אתה סתם מתעצבן אתה מייחס לי דברים שמעולם לא טענתי או אמרתי תוך הסתמכות על שטויות שאתה ממציא תפיסת עולם בעייתית פארנואידית חסרת הגיון והבנה בסיסית.
    אין לי כח להתווכח איתך אני לא מתכוון להתנצח איתך אתה תישאר בדעות שלך ואני אשאר בשלי
    זכותי להתריע בפני אדם על אינטרקציה של גראס עם תרופה נוגדת חרדה ודיכאון או תרופת הרגעה אני חושב שזה חשוב גם אם אותך זה מרגיז.
    תקרא לי תמים קורבן של המערכת או בכל כינוי אידיוטי אחר אין לי בעיה עם זה.
    אם היית רואה כמוני מה שתי שאכטות מג'ויינט של גראס עושות לבנאדם עם מבנה אישיות שהוא מלכתחילה בעייתי איך מתפרצת אצלו סכיזופרניה או מאניה דיפרסיה מחלות כרוניות איתן הוא יתמודד כל חייו ויחיה על תרופת שמחלקה שלמה של פסיכיאטרים לא יודעת איך להתמודד איתן ומיטב הרופאים לא מצליחים לפתור לו תבעיות היית מדבר אחרת.
    מעישון תמים של גראס אחוז מסויים מאנשים עלול לשלם מחיר כל כך כבד כל כך מייסר וכל כך חמור. אותו אדם לא יעניין אותו שלרוב האנשים זה לא קורה אותו אדם לא מודע מלכתחילה שהוא בעל נטיה לזה הוא כולה עישן שתי שאכטות מירק כמו שאנשים אוכלים חרדות ופארנויות מעישון כזה ותוך שלוש שעות הכל עובר במקרה הטוב שערי גיהנום עלי אדמות עלולים להיפתח בדמות סכיזופרניה פרנואידית מחלת הנפש החמורה מכולן..... כולה ירק.... תיכנס פעם למחלקה סגורה בבית חולים פסיכיאטרי ותראה כמו חברה צעירים יושבים שם בעולם משלהם מעישון תמים של ירק. הכל שאלה של מבנה אישיות רוב האנשים כמובן זה לא יקרה להם יש כאלה שמשתי השאכטות לא יצאו לעולם.
    אל תחשוב שאתה יודע הכל .. ויותר חשוב אל תתרגז לשווא

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אתה מאובחן "כסיכזופרן"? כי הניק שלך מעורר תהיות

12. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני לא אפסיק ברגע שאת מפיץ מידע שגוי אני פה בכדי לתקן. אתה יודע כמה אנשים שבחיים לא נגעו בגראס מקבלים כאפות וחרדות בפעמים הראשונות של השימוש בגלל הפחדים האלו שאנשים כמותך עושים ודוחפים להם לראש?! "פסיכוזה" "סכיזופרניה" טירוף בלה בלה ואוכלים על זה סרטים אני מכיר כמה כאלו בעצמי. תראה תשאלות והחוויות של אנשים פהה בפורום זה מספיק. אני בעצמי הייתי כך כלכך פחדתי מפסיכוזה וכל השטיפת מוח הזאת ששמעתי במהלך חיי בהתחלה שישר קיבלתי התקף חרדה חריף תוך כדי בגלל החששות שלפני אחרי ובדיוק בגלל קטעים כאלו. ואני לא רוצה שזה מה יקרה אולי לאחרים.

אז ראית מה שראית יש לך טראומה אז, ושום יכולת להכליל כמו שאת עושה. אנשים ראו גם אנשים מתים מאכילת אגוזים מול העיניים. "עם מבנה אישיות שהוא מלכתחילה בעייתי" שים לב זה היה רק מסקסימום טריגר לבעיה ולא הבעיה עצמה. אלפי סיבות אחרות יכלו באותה מידה לגרם לזה, כך שהטיעון שלך די שחוק ולא קשור לצמח הקנאביס דווקא. כל מה שאמרת מבחינתי האישית של אדם שורשי (מחובר לאדמה) ורוחני, לא מחלות (ואני מכיר את ההיבט "המדעי" לכאורה ומחקרים עליהם) אלא מורכביות נפשיות שנמצאים טבעית אצל אנשים מסויים בעלי אופי מסויים ויש כאלו רגישים מידי בהיבטים שונים בנפשם, והם שגורמים לאותן הבדלים ניכרים בינם לאנשים אחרים "נורמליים" שמסווגים "כבעיה נפשית" "מחלה נפשית" ואותם הבדלים ("מחלות") היו צצות בכל מקרה בשלב כלשהו בחייהם ע"י חוויה קיצונית או משמעותית כזאת או אחרת. וצורת המחשבה המערבית המטריאלסטית גורמת לכל השיט הזה, ולא יודעת להתמודד עם זה בלי בריחה סיווגים והפרדות מתוך בורות ושטחיות עלובה בהבנה פנימית של נפש האדם. העולם המערבי מכיר מידע וידע טכנולוגי ומחובר אליו ברמ"ח אבריו, אבל לא מכיר את עצמו ולא מחובר לפנימיות שלו לנפשו.ולכן כל שמאן ואדם רוחני אצלם הוא סכיזופרן ופסיכוטי, וכל מה שיוצא או נפתח אצל אדם מעבר לזה נתפס מייד כסטייה ובעיה וכל הג'אז הזה שנוצר מפחד וניכור לפנימי בעולם מערבי מהיר חסר ישוב דעת ועומק.

#12 cannabisnaut, ‏16/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/3/16
  13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סכיזופרניה ופסיכוזה זה לא "אדם רוחני", צא מזה. זה יכול להיגרם אפילו מסתם הרעלה, זיהום, או התייבשות קשה. פסיכוזה באופן ספציפי עדיין לא הבינו במיוחד ממה נובע, לא נמצאו עדויות לבעיות בפעילות המוחית. המדע לא מתקדם מספיק. אבל מה שכן גם טיפולים נפשיים לא ממש הועילו. כל תרופה שיכולה לעזור לבן אדם עם פסיכוזה, בין אם זה פסיכאטרי או לא זה ממש לא אכפת, אם זה עוזר לו זה מה שמשנה.
    עם כל זה שהקנאביס עוזר, אל תשכחו שהרפואה בין השאר מצילה לכם את החיים.
    תרופות אנטי פסיכוטיות הצליחו להעלים את תסמיני המחלה לאתר אצל כ-20% מחולי הסכיזופרניה, ואלו שהמחלה לא נסגה אצלם זכו להקלה משמעותית בתסמינים. מחקרים רבים הוכיחו שסכיזופרניה קשורה קשר רב לאיזון הכימי במוח ובמיוחד לדופמין, ועובדה שאמפטמינים למינהם שמעלים את רמת הדופמין מעלים סיכון לפסיכוזה. ורמות גבוהות של תוצרי פירוק הדופמין בדם מקושרות באופן ישיר למידת התסמינים הפסיכוטים.
    אפשר לסכם שרוב ההפרעות הפסיכיאטריות הם מחלה לכל דבר שקשורה לבעיה בפעילות המוח ואיזון החומרים.
    וזה לא סתם "אדם רוחני" ויש סיבה לכך.
    בקיצור, זה כמו ויכוח בין מאמין בדת לאחד שלא מאמין בדת. כי אתה מאמין ברוחניות ובעומק של הבעיה, ואני בסה"כ מאמין בעובדות ובידע המדעי עד כה. אני לא אצליח לשכנע אותך כמו שלא תצליח לשכנע אותי, רק הייתי חייב לשים את דעתי בנושא.

רק יכול לומר לך משהו בנושא, תמיד תזכיר שבמידה ויקרה לך משהו (חס וחלילה), הרפואה היא זאת שתציל אותך
    לא הרוחניות. הרפואה.
    אני אוהב לומר את זה לדתיים שנפצעים או משהו ואז אומרים בעזרת ה', שיגידו בעזרת הרופאים, הם היחידים שיעזרו

שבוע טוב

schizo אוהב/ת את זה.
  14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה תלוי כמה אתה מעשן. אני יכולה לעשן 3 ראשים מלאים ולהרגיש שאני "משותקת", שאני מסטולה רצח ולאכול כאפות על עצמי חח. אבל זה תקין. פשוט תנסה לאט לאט ותגלה מה המינון שהכי מתאים לך..

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  15. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    התרופות האנטיפסיכטיות מהדור החדש מעולות ובעלות מיעוט יחסי של תופעות לוואי בטח בהשוואה לתרופות מהדור הישן שהיו גורמות לתופעות לוואי שלא נדע.
    גראס רפואי שום פסיכיטאר לא יתן ללוקה בסכיזופרניה ההתוויה הפסיכיאטרית היחידה היא פוסט טראומה וגם אחרי ניסיונות רבים של תרופות וכשכלום לא עוזר נותנים גראס רפואי מחוסר ברירה.
    חשוב לי לציין שהפרעה נפשית אינה כמו מחלת נפש יש הבדל גדול בינהן
    דיכאון חרדות OCD אלו הפרעות נפשיות בזמן שמאניה דיפרסיה סכיזופרניה סכיזואפקטיב ודיכאון פסיכוטי אלו מחלות נפש ההבדל הוא בוחן מציאות לקוי. במחלת נפש בוחן המציאות לקוי הפרעה נפשית בוחן מציאות תקין.
    שיהיה סופשבוע מקסים והעיקר בריאות טובה

16. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    חמוד לא התכוונתי בתגובה שלי אלייך, אלא "לסיכזו", ועושה רושם גם שלא ירדת לסוף דעתי כלל. משום שלא אמרתי שהמדע זה רע או לא בסדר, אני רק הצבעתי על הבעיות שנוצרות בעניין מסויים בעקבות גישה חומרנית ומדעית חד ממדית. בעולם מתקדם ואטופי מבחינתי זה שילוב של רוח ומדע ביחד זהו מצב של איזון, כרגע העולם לא באיזון ואפשר להגיד שהמערב וגישתו יצרו למעשה בעיות ו"מחלות" שלא היו לפני אלפי שנים בצורה כזאת, וגם אם לפחות הגישה הייתה שונה (ולא אני לא מדבר על משוגעים שצרחו והתפרעו כל הזמן וקשרו אותם לעצים במקרה הטוב) פתוחה יותר כמה שזה נשמע מוזר. תשאל כל מדען וחוקר מטריאליסט מזה "שמאן" מזה "מקובל" "נזיר" מזה אדם מיסטי ומתקשר, ותקבל את התשובה הרגילה סכיזופרניה פסיכוזה וכל הגיחוף וvיהירות הרגילה.

17. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    יש לי מכר שמאובחן כ"סיכזופרן פרנאוידי" ומקבל קנאביס רפואי ביחד עם הזריקה שהוא מקבל פעם בשבועיים אז אל תבלבל את השכל. ומה אתה כלכך מתאמץ לסנגר על תרופות ופסכיאטרים מסוממי גאווה? אל תענה שיהיה לך בהצלחה

18. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הרגשתי צורך להתערב, "חמוד".

19. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    הוא מקבל זריקה בגלל שהוא לא לוקח תרופות בצורה סדירה זריקה נותנים למי שעושה בעיות עם נטילת תרופות
    ואתה כמובן משקר לא נותנים לעולם לסכיזופרנים גראס רפואי

20. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני לא משקר אני יכול להפנות אותך לבן אדם אם תרצה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!