1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תגובות קיצוניות אחרי עישון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י י.מ., ‏11/3/16.

1. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    46
    משקר אח שלי :)
    סכיזופרן לא יקבל אישור לגראס רפואי.
    ההתוויה הפסיכיאטרית היחידה היא פוסט טראומה

2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    כנראה שיש מקרים מיוחדים לא כל מה שבהתוויה רק קיים. ויצא לקרוא ברשת על כמה שהעידו שקנאביס דווקא עזר להם איכשהו. אני לא משקר, אולי החבר משקר לי אבל יותר מזה לא יודע אני צריך לדבר איתו עוד.

3. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    46
    לא עניין של התוויה אחי שום רופא לא יאשר רפואי לסכיזופרן . לעשן גראס זה מסוכן לאנשים פסיכוטיים.
    כמובן יש הרבה אנשים פסיכוטיים שמעשנים גראס ובלי אישור לרוב גם לא יגרם מזה נזק אבל זה הפוך ממה שכל רופא יגיד.
    אם ראית פעם שקית של ירק רפואי רשום עליה אזהרה אין לצרוך במידה ואתה חולה בפסיכוזה
    סכיזופרנים אסור להם להשתמש בסמים לא גראס לא שום סם אחר אפילו אלכוהול אסור לשתות מרשים בירה חצי ליטר לעיתים מאוד רחוקות אם אני זוכר נכון פעם אחת בחודש.
    סכיזופרנים לוקחים תרופה אנטיפסיכוטית קבועה אסור לצרוך איתה לא אלכוהול ולא סמים.

4. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    חבוב דיברתי עם אותו בחור הוא גם פוסט טראומטי מהצבא, וזה מקרה מיוחד כנראה וזה עוזר לו מאוד חבל שתתווכח עד מחר. והוא אמר שיש עוד 4 כאלו, והזריקה זה הדבר המועדף עליו ביחד עם הקנאביס נקודה. זה שאתה נעול בחשיבה לא הופך זאת ללא נכון ואל תכליל בעניינים שאתה לא יודע. מעניין לי תלא יודע מה, מה כתוב על רפואי זה כסת"ח ובורות ואתה מתייחס לזה ברצינות יתר וחבל. גם עם SSRI וכו' אסור לצרוך לא אלכוהול ולא "סמים" מעניין למה הפרדת את המילה "אלכוהול " מהסמים. ויש מלא אנשים עם רשיון שצורכים ביחד עם תרופות כמו ssri כמוני והכל בסדר ב"ה אז למה לדבר באוויר.

5. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    46
    אם הוא פוסט טראומטי וסכיזופרן הוא לא יקבל לעולם אישור לגראס רפואי לסכיזופרנים לא נותנים לעשן גראס זה מסוכן להם שום רופא לא יאשר את זה.
    אם הוא מעדיף זריקה זה אפשרי לקבל זריקה במקום תרופות בצורה יומיומית .
    יש הבדל גדול בין אדם שלוקח SSRI לבין אדם שמקבל טיפול אנטיפסיכוטי נוגד מחלת נפש ( יש אנשים שמקבלים אנטיפסכוטי ואינם חולי נפש )
    תברר את הנושא שוב. חולה נפש לעולם לא יקבל אישור לצרוך גראס רפואי
    זה עלול להחמיר את המצב שלו ולהכניס אותו להתקף פסיכוטי... להיכנס להתקף פסיכוטי זה פשוט מאוד לאזן חולה נפש יכול להיות מסובך מאוד כל התקף משאיר נזק ומהתקף להתקף המצב מחמיר.
    אתה ממציא ...
    זאת פעם אחרונה שאני מתייחס לשטויות שלך אחי אין לי כח להתווכח על ריק באנו להנות פה

#25 schizo, ‏31/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/3/16
  6. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני אומר לך עובדות, זכותך לא להאמין. וגם אני לא מתכוון להמשיך לטחון מים ולדבר ללמפה אז סע לשלום המפתחות בפנים.

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ת'כלס המדע יכול להוכיח שיש להם טעויות וכיום נראה לי שיש יותר שרלטנים מאשר כאלה שבאמת יודעים מה הם עושים. לדוגמה: הומואפתיה, זה סה"כ מים "מדוללים" (שבתכלס מגיעים ישר מהברז), למים אין שום זיכרון, אם זה היה נכון כולם היו משתמשים בזה. חוץ מזה אני מסכים שטיפול מסוים יכול באמת להבריא בנאדם רק בגלל שהוא מאמין בזה ולא בגלל שזה אשכרה מבריא אותו פיזית.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!