1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תופעה של מאנצ' מוגזם, מה אני יכול לעשות ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאבי0, ‏16/12/14.

1. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמעו, בתכלס לא משנה איזה סוג אני מעשן אני פשוט נכנס למאצנצ' מוגזם ומטורף !
    אני לא מפסיק לאכול סוכרים ובכללי לאכול מלא מלא מלא.. אני יכול לדוגמא לאכול ארוחת צהוריים תוך 5 ד' ולהמשיך לטרוף כאילו לא אכלתי כלום.. הפה שלי ממשיך להיות רעב אבל אני מרגיש שהבטן שלי מפוצצת ממש אבל..

מה אני יכול לעשות זה מבאס.. זה מדביק אותי לספה ואין לי כוח לזוז..

2. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    אולי יש כאן אנשים שלא יסכימו אותי אבל אני מעשן כבר קצת מעל חצי שנה (לא המון זמן) וכל פעם שאני מעשן אני כן מקבל את המאנצ' אני אוכל ולא מעט אבל תאכלס לפי דעתי זה קצת פסיכולוגי כי תאכלס היו הרבה פעמים שעישנתי והייתי רעב אכלתי סנוויץ וואלה הספיק אחי לא יודע חושב שהקטע הזה לאכול בטירוף זה פשוט משהו פסיכולוגי צטטו אותי אם מישהו חושב שאני ממש ממש ממש טועה ויש מצב שכן

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אתה יכול לתרום לי
    לי אין בכלל חחח

4. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    גם לי יש את זה חחח
    את האמת לשלושת החברים שאני יושב איתם יש את זה ואנחנו פשוט מתכננים לפני על מאנץ אמיתי ולא שטויות וחטיפים..

נגיד פעם אחת קנינו מגש חומוס ופיתות וחמוצים וכול זה,פעם אחת הבאנו כול אחד קצת בשר מהבית ועשינו על האש עם סלט ירקות.
    כמובן שהיו את הפעמים שפשוט הלכנו למטבח ואכלנו כול דבר אפשרי חחח

בכול מקרה תכין לעצמך את המאנץ לפני,אפילו תעשן לפני הארוחת צהריים וזה יהיה המאנץ שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!