1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תופעת לווי לשימוש בקאנביס רפואי- מה עושים?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י צופית האביב, ‏31/5/19.

  1. צופית האביב

    צופית האביב חבר חדש

    הצטרף:
    ‏31/5/19
    הודעות:
    1
    לייקים:
    0
    שלום,
    אני חדשה בעניין והתנסתי בנתיים ב 3 סוגי קנאביס. אני מקבלת לאולצרטיב קוליטיס ותהליך דלקתי בפרקים. גם מקבלת תרופה ביולוגית. למרות שהקנאביס ניתן לרפא מעיים יש לי תופעת לווי של שילשולים. קראתי שזה כמעט לא קורה אבל שכן- זה קורה. למשהו יש נסיון עם זה? מה אתם עושים? הפסקתי את הקנאביס לגמרי לשבוע והיתה הטבה וכשחזרתי לקנאביס זה שב. וכן- עשיתי בדיקות לוודא שאין משהו מסתובב לי במעיים. כל עיצה תתקבל בברכה. תודה
     
  2. alongold

    alongold קנאביסט

    הצטרף:
    ‏31/1/19
    הודעות:
    509
    לייקים:
    61
    יכול להיות שהקיבה שלך לא עומדת
    גם בתרופה הביולוגית והקנאביס יחד
    כל גוף מגיב אחרת
     
  3. fog

    fog חבר חדש

    הצטרף:
    ‏30/12/18
    הודעות:
    28
    לייקים:
    3
    את מערבבת טבק בקנאביס הרפואי? גם אם לא ואת מעשנת אותו, ממליץ מאוד לנסות לאייד. מה שכתבת מוכר לי אבל רק כתוצאה מעישון של הקנאביס
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!