1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תיקון עולם, אבידקל ורפאל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏22/3/16.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני מחפש זן רפואי עם CBD גבוה ו THC נמוך! כמו אביקל ורפאל, עכשיו אני ממש מתלבט ביניהם..

אני מחפש השפעה שהיא יותר בראש, ממריצה אופורית ומפקסת שעל הדרך תעלים חרדות ומחשבות טורדניות.
    בכללי זן שיהיה טוב לADD שזאת ההפרעת הקשב והריכוז שלי.

אני ממש לא רוצה זן שימעך אותי וירפה לי את השרירים ויגרום לי לשבת על הספה כל היום, זה ממש לא הכיוון וגם רוב הזנים המועכים גרמו לסיפטומים של ה-ADD שלי להחמיר.

אין לי כח לנסות שוב זנים עם THC גבוה כי בסופו של דבר הם לא עושים לי טוב, גורמים לי המון להתנתק ולהיכנס לדה-ריאליזציה מעצבנת שנמשכת תמיד שבוע שלם!

מצאתי משהו שממש מטריד אותי ולא חשבתי שזה יכול להיות הגיוני!
    ראיתי ביקורות ב Leafly על אבידקל של תיקון עולם וחלק כתבו שם שבשמך הזמן הזן הזה גרם להם לחרדות איומות.. וזה ממש הפתיע אותי כי מאיך שאני יודע זנים עם CBD גבוה, וTHC נמוך, לא אמורים לגרום לחרדה ולסרטים בשום מצב! הרי בזנים האלה אין בכלל השפעה פסיכואקטיבית שהיא גורמת לחרדות ולסרטים.

יש כאן מישהו שניסה זן עם CBD גבוה, ו THC נמוך וחש בתחושות שליליות כלשהם?

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    קודם כל תזכור שהכול תלוי משתמש.

לי הם לא גרמו לשום חרדות. מצד שני לאחר שימוש ממושך התחלתי לשנאות את ההשפעה ללא הTHC. הזכיר לי (ממש ממש בקטנה) את התקופה שהייתי מטופל באופיאטים שונים. הרגיש לי כאילו קו המחשבה שלי בהשהייה.

אולי ריכוז נמוך שבא בצורת טיפות יותר יתאים למה שאתה מחפש.

3. girilaman

girilaman חבר חדש

לייקים:
    4
    מידנייט אליפות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!