1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תיקון עולם חזרה לפעילות: “אלסקה” ו”ארז” שוב על המדפים

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏22/7/19.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    חברת הקנאביס “תיקון עולם” הודיעה על חזרתה לפעילות מלאה, כולל מכירת תפרחות קנאביס, אחרי 4 חודשי הפסקה במהלכם סיפקה שמני קנאביס בלבד.

החברה תספק מהיום שוב את זני הקנאביס המוכרים שלה לאחר שעצרה פעילותה בחודש מרץ 2019 עם סגירת חוות ביריה והמעבר לחוות כפר יהושע.

תפרחות קנאביס רפואי מזן “אלסקה” של תיקון עולם – אריזות חדשות מוכנות להפצה

בהודעת SMS שנשלחה למטופלי החברה הבוקר (ב’) נכתב כי הרכישה של תפרחות תתאפשר החל מ‪מחר (ג’) בבוקר‬ בחנויות החברה, בתל אביב או צפת, או באמצעות שינוע עד הבית.

עם זאת רק מספר מצומצם של מטופלים, כמה מאות, יוכלו לקבל כעת את התפרחות מהזנים המפורסמים של החברה כמו “אלסקה”, “אבידקל”, “מידנייט”, “ארז” ועוד.

מדובר במטופלים שהעדיפו לא לעזוב את החברה למרות עצירת האספקה וסירבו לעבור יחד עם כ-8,000 מטופלים לחברת “שאיפה לחיים” (BOL).

שקיות “ארז” של תיקון עולם: שוב זמינות לרכישה

אותם 8,000 מטופלי החברה לשעבר שעברו לחברות אחרות לא יוכלו בשלב זה לחזור לקבל את האספקה מתיקון עולם, לפחות עד שהחברה תקבל אישור למכירה בבתי מרקחת.

טרם ידוע מתי תוכל תיקון עולם לספק את הקנאביס שלה בבתי מרקחת. כאשר זה יקרה, זה יהיה ככל הנראה רק בבית מרקחת עצמאי שהחברה מקימה בימים אלו במרכז ת”א.

“בחודשים האחרונים תיקון עולם לא יכלה לספק תפרחות בשל מחסור במלאי שנבע ממעבר מתקני החברה מהגליל העליון, לחוותה בעלת תקן IMC-GAP בעמק יזרעאל,” נכתב בהודעה. “במקביל מקימה החברה מפעל IMC-GMP באזה”ת ציפורית”.

שמן קנאביס רפואי חדש של “תיקון עולם” – בינתיים רק באסדרה הישנה ולא בבתי מרקחת

כזכור החברה הבטיחה בראיון למגזין קנאביס כי גם באסדרה החדשה במסגרת בתי המרקחת היא תשמור על מחירים נמוכים כפי שהיו באסדרה הישנה.

כלומר כאשר תמכור החברה את מוצריה בבתי מרקחת המטופלים יוכלו לרכוש אותם בכ-370 ש”ח לחודש ולא כפי שדורשות החברות הפעילות בבתי המרקחת הגובות עד פי 3 ויותר, כפי שנחשף שוב בסוף השבוע.

“לחולי סרטן אין כסף, מאות ואלפי שקלים, לשלם עבור קנאביס,” הסביר אז מנכ”ל החברה. “הם צריכים לטפל בעצמם, במשפחתם, הם צריכים כסף לאכול ולשתות, כך צריכות לנהוג גם שאר החברות – הרווחים בתחום צריכים להגיע מפעילות בחו”ל או יצוא לחו”ל ולא על חשבון המטופלים בארץ”.

הידיעה תיקון עולם חזרה לפעילות: “אלסקה” ו”ארז” שוב על המדפים פורסמה לראשונה באתר קנאביס.

המשך לקרוא...

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    45
    @Shoola2017
    עכשיו תנסה לקבל ערן אלמוג יש לך יותר סיכוי, בהצלחה.

3. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    לא אם הוא מאלו שעזבו את תיקון עולם
    הם שומרים את זה לאלו (שנשארו נאמנים)
    ולא עזבו אותם וחיכו עד שהם יסתדרו
    זה הזוי אבל קרה, היו אנשים שהעדיפו לא לקבל חצי שנה כמעט עד שתיקון עולם יחזרו לעבוד

4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    45
    עדיין, תיקון עולם חזרו לפעילות יש לו סיכוי לקבל ערן אלמוג.
    גם אם הוא עזב אותם הוא יכול לנסות להשיג ממישהו.
    הברכה היא שהם חזרו לפעילות.

5. Shoola2017

Shoola2017 חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה אח.
    כרגע אין להם ערן אלמוג והם בונקר לא מוכנים להגיד אם יהיה או לא...

6. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    איך אתם כל כך בטוחים שיש זרעים בפרחים של ערן אלמוג, את זה לא הבנתי, אני גם עם רשיון ולא ראיתי זרע אחד ברפואי שאני מקבל

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,454
    אתה לא הבנת כי אתה טרול שמגיב על כל פוסט בפורום רק לשם העלאת מונה ההודעות העלוב שלך. אני קראתי את כל הכתבה והתגובות עליה ולא ראיתי אזכור אחד למילה זרעים חוץ מהתגובה המטומטמת שיצאה לך מהאצבעות. טרחן.

8. Shoola2017

Shoola2017 חבר חדש

לייקים:
    2
    אם בכיתה שלך אין אף אחד ג׳ינג׳י אז אין דבר כזה ילד ג׳ינג׳י?
    תגיד, יש לך אםשרות לברר בקשר לאם תיקון מגדלים כרגע ערן אלמוג או לא?

9. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    טיפש הוא מחפש זרעים או יחור של ערן אלמוג המון זמן.amitos אתה בן של זונה

10. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    Shoola אם הייתי יודע הייתי עונה.
    מי הוא בכלל הבן שרמוטה הזה של amitos
    חושב שהוא יודע הכל. והוא זונה שיצא טיפש כרגיל

11. Shoola2017

Shoola2017 חבר חדש

לייקים:
    2
    חברה זה לא מקום לריבים. בבקשה. סליחה אם תגובתי פגעה. חד משמעית נמצאו בעבר זרעים. הרבה בריאות.

קנאביס וצדק אוהב/ת את זה.
  12. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    הכל בסדר. רק שכאן המקום שלך להגיד שצדקתי וכן חיפשת זרעים או יחור ו amitos סתם התערב והאשים אותי במשהו שהוא עצמו כזה

13. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,454
    כל מה שתיקון עולם גידלו בעבר הם ממשיכים לגדל. ייבוא גנטיקות חדשות זה לא דבר של מה בכך. יש רגולציה כ"כ חזקה בתחום עד כדי כך שהחברות לא מחדשות את הזנים שלהם במשך המון שנים. כיום זן שמשויך לחברה מסוימת הוא למעשה ה"סוד" המסחרי שלה, ובלעדי רק לה.
    לשאלתך, החוות עובדות רק עם צמחי אם וייחורים ובשום פנים באופן לא עם זרעים. לכל זרע פינוטיפ עצמאי משלו, שהשוני בין הפינוטיפים כל כך משמעותי עד כדי כך שכל זרע לכאורה מאותו "זן", ייחשב למעשה כ"זן" שונה לחלוטין, בעל פרופיל טרפני שונה לגמרי מזולתו.

זרעים בפרחים שיצאו מהחוות הם תוצר לוואי של הפריה לא מכוונת או פגם גנטי. כאמור, שום זרע לא יגלם את התכונות של הצמח ממנו הוא נוצר. אתה יכול לטפח תכונות מסוימות, אבל תהליך טיפוח זה לא משהו שקורה בארץ.

לעניין הטרול אלון-זהב, אני עומד מאחורי מה שכתבתי ב-100%. מונה ההודעות העלוב שלו הוא מה שמניע אותו להגיב. אין לו ולו תגובה קונקרטית אחת שעוזרת לשואל השאלה בפועל, הוא עונה תשובות שלא מחזיקות מים ומחזירות את שואל השאלה לאותה נקודה שהוא היה בה מלכתחילה או חמור מכך, מטעה אותו עם תשובה מחורטטת שהוא ממציא. זה לגמרי המקום לומר שעל כל משתמש רציונלי לדווח על אלון-זהב כספאמר, וטוב יום קודם. מדובר בטרול טרחן, נושא הכלים של אידרומעסתר, שכל מטרתו בפורום הזה הוא להעלות מונה הודעות על מנת להרגיש משויך למסגרת כלשהי בחייו חסרי המשמעות.

14. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    אתה לא עומד מאחורי מה שאמרת, אתה מוצץ של זין שלא מוכן להודות שהוא יצא אפס, אז אתה בן של זונה כותב מיליון מילים כדיי לנסות להפוך את התמונה שבא יצאת מוצץ בן שרמוטה

15. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,454
    ההבדל בין מונה ההודעות שלי לשלך הוא שאני עונה תשובות קונקרטיות לשאלות שנשאלו, שכמובן מחזיקות מים ויש להן סימוכין. אתה לעומת זאת, מגיב לשם התגובה כפי שאמרתי, ואתה ממשיך להוכיח זאת בכל הודעה שלך כלפי. אני לא ארד לרמה שלך, אחרי הכל אתה תת-אדם ואני "קצת" עילאי ממך.

16. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50

תקשיב טוב ההתנהגות שלך דוחה , אתה גזען, אתה חסר כבוד לאחרים, אתה גאוותן, אתה אנטיפט.
    ואתה עדיין חושב שבגלל שאני מקלל אתה עילאי..
    חחחח איזה גנוב אתה

#16 alongold, ‏27/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏27/7/19
  17. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    בוא נעשה ככה . אני לא מתערב במקום שלך
    ואתה על תתערב אצלי. אבל אתה לא תצליח כי אתה כיפייתי. אתה תשבור שיניים ובסוף תגיב כי אתה כיפייתי

18. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,454
    אני לא עושה עסקאות עם טרוריסטים. הטרלה והטעיה בפרהסיה היא לגמרי טרור אינטרנטי. בוא נעשה דבר כזה, אתה תפסיק להגיב כאן ותלך לחפש פורום אחר להטריל, ולא, אני אדאג שההטרלות שלך לא יעברו בשתיקה, כמו שאני עושה עד כה ביעילות רבה.

19. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    50
    תקשיב טוב אני כאן ואין לי כוונה ללכת לשום מקום.
    אם לא תקבל את ההצעה שלי . ותכנס לכתוב בכל פוסט שאני נמצא בו. אני פשוט יעשה את אותו הדבר לך

20. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    45
    ואני חשבתי שזה הולך להגמר...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!