1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תכנון מערכת הידרופונית

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י Captain cook, ‏17/7/16.

1. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    אני לקראת סיום המחזור הראשון שלי באדמה.
    היו הרבה טעויות בדרך אבל למדתי הרבה מאוד ואני מרגיש די מוכן לגידול הידרופוני.
    התכנון הוא לגדל באוהל 60*60*120, אני חשבתי על עציץ אחד או שניים ולעשות להם קיטומים וסקרוג.
    חשבתי לקנות שתי קופסאות מרובעות שיהיו כמה שיותר נמוכות ולהכין מערכת DWC לכל קופסא.
    מה שכן אני אצטרך להשאיר טיפה מקום למפזר אדים קרים וזה אומר שלא יהיה לי מיכל נוסף עם מי אוסמוזה.
    זה ניראה לכם בסדר שיהיו לי רק שני מיכלים ואני אבצע החלפה למים פעם בשבוע? (בהתאם לppm ולחומציות)
    ובאופן כללי זה נשמע פרקטי כל העניין או ששני עציצים זה יותר מידי?
    אני חושב לגדל שני זנים, אינדיקה דומיננטית וסאטיבה דומיננטית (קצת מפחד מהבדל הגבהים אבל אם יש לכם המלצה לסאטיבה שלא גובהת יותר מידי הרי זה מבורך)
    חוץ מזה, אשמח לדעת איך אתם מקררים את המים במידת הצורך?
    איזה משאבת אוויר, אבני אוויר, מד מוליכות, מנורה, דשן אתם ממליצים? (אם יש משהו מaliexpress זה מעולה)
    כרגע אני עם מנורה dual spectrum עם משנק דיגיטלי עם אופציית דיממינג 250/400/600/660 ואני די מבסוט עליה אבל אני חושב שהיא לא יותר מידי פרקטית למטרות שלי.
    אני חושב למכור אותה לבנות \ לקנות לד ייעודי שיתאים יותר לצרכים.

אשמח לדעות \ המלצות\ טיפים וכל דבר שיכול לעזור !

תודה חברימוס!

דוד גו אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!