1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תמחקו את הכתבה על "על הכיפאק"!!!

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י mosmos, ‏8/7/17.

1. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    השירות הוא לא של טלגרס וזה זיוף, כל הסוחרים שם הם לא מטלגרס אלא סתם עוקצים, בושה לכותב הכתבה שלא חקר בכלל את זה, קראתי בתגובות שלמישהו הלכו 1100 שקל כי עקצו אותו, כל הכבוד לכם.

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    למה מה אתה חושב שזה? סופר פארם עם קבלה ואחריות ?
    לא בדק, דפקו אותו, ממש לא קשור למה שרשמת.
    גם בטלגרס הרגיל יש כאלה שעוקצים.
    אין דבר כזה שירות של טלגרס, זה קבוצה פתוחה שמי שרוצה נכנס ומתחיל למכור, אף אחד שם לא אחראי על מה שתקבל.

3. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי לא הבנת נכון. השירות הוא לא של טלגרס
    וגם מה הקשר? בטלגרס אם אתה רוצה להיות סוחר( לא כולל את ערוץ הכיוונים הארצי) אתה חייב לעבור אימות, מה שמקטין דרמטית את הסיכוי שלך לעקוץ, בשירות הזה של הכתבה יש שם סתם סוחרים מי מכיר אותם שאפילו לא נמצאים בקבוצות של טלגרם, כל בן אדם שם יכול להיחשב סוחר, אתה לא מבין עד כמה מסוכן זה? בטלגרס אתה יכול לבחור מבין הסוחרים המאומתים לפי מספר ביקורות וככה אתה יכול להימנע מעקיצות. השירות הוא לא של טלגרס מה לא מובן? המנהלים שם אומרים להיזהר מזה ולא להתקרב לזה כי זה לא שלהם, עצם זה שהכתבה אמרה שזה שירות שמסופק על ידי יכול לגרום לאנשים לקפוץ ישר ולהעקץ

4. sunshines

sunshines חבר חדש

לייקים:
    1
    ההיייייי סליחה שאני מתפרצת.... אבל איך לעזעזאאאאאאאאאללל אני מפרסמת הודעההההה :(( הצילו אני בחיים לא הייתי בפורום למה אני לא מוצאת איפה לכתוב הודעה?

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    301
    יש את הכותרת "פורומים" ליד הלוגו של האתר... תבחרי את סוג הנושא... לגלול מעט למטה.. ו "פרסם נושא חדש" ;)

6. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    הא אוקי אז עכשיו הבנתי אותך.
    מעניין באמת.. יכול להיות כי זה כביכול משמש טיירים אז הרבה יותר קל לעקוץ שם.
    אני מאמין שאם תפנה לאחראי המגזין הם ישמחו לבדוק את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!