1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תמיד אומרים שיש כסופמטים בלוד וכל זה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י הרצל, ‏5/10/14.

1. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    זה באמת קיים ? אתה באמת הולך ברחוב ונותן למישהו כסף והוא מביא לך ירוק ?

2. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    לא שידוע לי ..או שנתקלתי בכספומט נחמד שכזה ברחוב חח..ו אני מסתובב דיי (אבל דיי!) הרבה ההלוד.

מה זה ניראה לך בית זונות בגלל שקוראים לעיר לוד..בוא נתחיל מזה שה-% התושבים הערבים שם ממש גבוה ויש לך בכל פינה בכל חור סמוי או שוטר ורק מחכה
    שתעשה טעות כדי לזיין אותך בתחת, כמובן שיש שם אנשים שכן מבינים עניין וכן סוחרים אבל לא ככספומט ברחוב חחח הם לא עד עדי כך מטומטמים,
    לא שאני עושה מהעיר כזאת מסוקנת אבל ברגע שיודעים שיש לך הספקה בקרבה ואתה עומד ככספומט ברחוב ...שודדים אותך בלי לחשוב פעמיים,
    האנשים שם לא פראיירים, ולא שודדים אותך איזה גברים בני 39 אם זקן ובצצה על החזה אלה הם יכולים גם לשלוח ילדים בגיל 3 אם אקדח אליים חחחחחחחח...
    העיר בהחלט לא מסוקנת אבל דברים כאלה אתה יכול לראות רק בלוד ..

ואם כבר באמת מדברים על כספומטים ..אז זה יכול להיות רק בשכונת רכבת איפה ש-% הערבים שם ממש גבוה "שכונת הפשע והרשע" שיט כזה קיצר חחחחח

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    ראיתי על זה פעם כתבה בחדשות נראה לי. אם אני לא טועה דובר שם על סמים אחרים ממריחואנה, יותר ממריצים\אופיאטים. וזה כונה "כספומטים" בגלל שזה היה מן חור כזה בלמטה של הקיר שאתה הולך אליו, שואלים אותך מה אתה רוצה ואז אומרים לך את המחיר, אתה מעביר את הכסף והם מעבירים לך את החומר בלי שתראו אחד את השני... אם אני זוכר נכון זה היה בשכונת הרכבת כמו שjukko אמר.

4. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי תודה לכם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!