1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תנועת "דור האמת" לליגליזציה של צמח הקנביס.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י rivael, ‏26/10/16.

1. rivael

rivael חבר חדש

לייקים:
    6
    שלום,

שמי מיכאל קרייזלמן אני מפעיל את תנועת "דור האמת" לליגליזציה של צמח הקנביס.

התנועה פועלת במערכת הפוליטית בכדי לשכנע חברי כנסת לתמוך בליגליזציה של הצמח. אנחנו מגייסים אנשים שמעוניינים לצאת מחושך לאור, ממצב לא חוקי ללגיטימי, וממצב של נירדפות למצב של ביטחון. האנשים המגוייסים אמורים להתפקד למיפלגות הדמוקרטיות (שבהם חברי הכנסת ניקבעים על ידי בחירות מקדימות "פריימריס") ולהצביע עבור אותם חברי כנסת שתומכים בליגליזציה ביום הבחירות המקדימות.
    זכות בחירה במיפלגות דמוקרטיות נותת לבוחר כח רב והוא מחוזר על ידי המועמדים לחברי כנסת ושרים.

במהלך ההיתכתבות שלי עם חברי כנסת, ניתקלתי בשני סוגי חברי כנסת:
    "האידאולוגים" - חברי כנסת אשר מצהירים על נטייתם הצימחית בגלוי (הן לחיוב והן לשלילה).
    "השתקנים" - חברי כנסת שלא עונים לי מיכתבי הרבים.

רוב חברי הכנסת בהם ניתקלתי שייכים לסוג "השתקנים". לאחר תקופה התחלתי להבין כי השתקנים קיבלו תרומות מסוחרי סמים והם מחוייבים כלפיהם למנוע ליגליזציה. מחוייבים בחייהם.

כלומר הסיכוי שלנו להביא למהפך בגישה לצמח הוא קטן עם חברי הכנסת הקיימים.

לפיכך אנו צועדים צעד קדימה. אנחנו נציג מועמדים מטעמנו למיפלגות הדמוקרטיות שיאפשרו לנו להביא לליגליזציה כבר בכנסת הבאה.

כ 500 איש שניקראים "הליכודניקים החדשים" (מבית היוצר של הקרן לישראל חדשה) הצליחו להכניס לכנסת 2 חברי כנסת מטעמם. אנחנו הרבה יותר מהם ונוכל להכניס 2-6 חברים לכנסת.

אני פונה לכל מי שטרם התפקד למיפלגה דמוקרטית לעשות זאת עכשיו. יש תקופת המתנה של שנה וזה ביוק הזמן לזכות בזכות הצבעה לבחירות המקדימות הבאות.

אני צריך בתנועה רכזים במחנה הציוני, הבית היהודי. (אנשים שמזדהים אידיאולוגית עם מפלגות אלו).

אני מחפש גם מועמדים לתפקיד חברי כנסת מטעם "דור האמת". אנשים שמעוניינים לכהן כחברי כנסת מוזמנים לפנות אלי.

לקריאה נוספת: אתר האינטרנט שלנו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!