1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תעזרו לחבר, תעזרו לי לעזור לאמא שלי שטפו לה את המוח על קנאביס ואיך אני מוכיח לה אחרת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י iWannaGrow, ‏27/4/17.

1. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    בבקשה חברים היא חושבת שאני איזה נרקומן בלי עתיד והיא ממש עושה סיפור בגלל שאני יכול לעשן בסופש עם חברים או לבד סתם בשביל להירגע ובאמת שאני לא מהמגזימים
    אבל אמא שלי אכלה עלי סיבוב והיא אמרה לי לך תקרא באינטרנט כל מה שזה עושה..
    עכשיו אני יודע את כל האמת, אבל איפה אני מוצא מחקרים שבן אדם יכול לקרוא או מקומות ששם כתוב דברים טובים ואת האמת
    בבקשה
    יש עדיפות לרוסית אבל גם דברים טובים יתקבלו בעברית, בבקשה זה חשוב הפעם חברים

2. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    שלום סטלן יקר!
    אני בן 17 עוד 3 חודשים והתחלתי לעשן בגיל 16.
    אמא שלי יודעת על זה כבר הרבה זמן ובהתחלה היא לא ממש התלהבה אבל היא עובדת בבית חולים
    והיא יודעת שזה לא כזה מזיק כמו שחושבים גם אבא שלי (לא רק שהוא מגדל עכשיו ואני עוזר לו אלא גם הוא היה מכור ל MD לפני 20 שנה ויש לנו קופסת גוינטים בבית לשנינו)
    אז אמא שלי חושבת עד היום שזה שטויות ושאם זה לא מועיל לגוף שלי אין לי שום סיבה לעשות את זה.
    אמרתי לה שיש דברים כמו לשחק במחשב שחוץ מלפגוע בעיניים ולתת לי תחושה של כיף זה לא מועיל בכלום כי בזמן הזה יכולתי ללמוד או לעשות ספורט אבל לא.
    זה בדיוק אותו דבר.
    בהתחלה שרק סיפרתי לה היא לא הייתה בעד בכלל כי היא חשבה שזה שורף תאים במוח ויכול להפוך אותי לפסיכופת.
    הראיתי לה מחקר שאני ישים בסוף של התגובה ואחרי שהיא קראה הכל יחד איתי היא הסכימה לי לעשן אבל לא מסוחרים רק מהרפואי של אבא שלי (יש לו קשרים).
    בהצלחה חבר!
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/03/שוברים-את-המיתוסים-העובדות-על-הסכנות-ה/

3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    לשנות דעה של בן אדם (בוגר) זה מאוד מאוד קשה
    ממליץ לך פשוט להמשיך בחיים שלך ועם חלוף הזמן אמא שלך תראה שזה לא כל כך נורא.
    אתה כנראה לא תצליח לשנות את דעתה על ידי מידע, מי שנעול על משהו קשה לשנות את דעתו

בהצלחה

weed smoker אוהב/ת את זה.
  4. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    בוא אני יספר לך סיפור אני התחלתי לעשן בגיל 16 ו 3 חודשים בערך.
    אני בן 17 עוד 3 וחצי חודשים תחשב לבד כמה זמן אני מעשן.
    שהייתי בן 15 לאבא שלי היה 2 שתילים יותר גבוהים ממני.
    שבוע אחד הם טסו לחול ל 7 ימים ואבא שלי אמר לי להשקות את שניהם.
    אני ידעתי שזה היה קנאביס אבל חשבתי שזה סם מזיק והשקיתי את זה פעם אחת ואז חשבתי לעצמי
    למה אני משקה את זה? אני עוזר לאבא שלי לגדל סמים שיפגעו בו אני לא משקה את זה יותר.
    קטפתי כמה עלים כי חבר סטלן שלי רצה שהראות לחברים שלו אז לא היה אכפת לי לתלוש.
    עכשיו התחלנו לגדל עוד פעם SILVER HAZE ואני כל יום בודק שהאדמה לחה ומלטף לו את העלים כי אני ממש אוהב את הצמח הוא קטן בינתיים כי עבר רק 10 ימים אבל אני ממש אוהב לבקר כל יום בעדנית שלו ולראות איך הוא גדל.
    זה תלוי בבן אדם יש לי חברים ששותים כמעט כל יום אלכוהול ואני אומר להם שהם דפוקים שהם עושים את זה.
    אמרתי להם שזה סם הרבה יותר מזיק והם תמיד אומרים שאלכוהול זה לא סם.
    ניסיתי לשנות תדעה שלהם להסביר להם תהבדלים אבל עזוב זה לא שווה את זה.
    ויש אנשים כמו אמא שלי שעובדת עם אנשים פסיכים והיא חשבה שגם קנאביס הוא מזיק למוח ועושה אותך פסיכופת.
    הראיתי לה מחקרים והסברתי לה ואין לה בעיה עם זה שאני מעשן.

5. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    ניסיתי, אתה צדקת בכל מקרה, קשה מאוד לשנות דעה של בן אדם מבוגר, אין לי כוח אני יתן לזמן לעשות את שלו ובקרוב כולם ידעו, בין אם הם ירצו, או לא ירצו. :)
    המשך סוף שבוע מצוייין לכולם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!