1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תעלומה: לאן נעלם ג’וינט שלקח שוטר ממטופל קנאביס רפואי

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏23/6/19.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    299
    עלו בתוהו כל הנסיונות לאתר ג’וינט שלקח שוטר ממטופל קנאביס רפואי במהלך פשיטת כח משטרה על מועדון “הסאונה” בתל אביב לפני כשבועיים.

כזכור בליל שישי, 8.6, ערכה המשטרה פשיטה על המועדון בחיפוש אחר סמים. במהלך החיפוש החרים אחד השוטרים ג’וינט מתיקו של מ’, מטופל המחזיק ברישיון לשימוש בקנאביס.

השוטר שלקח את הג’וינט מבלי להחזירו

מ’ פנה אל השוטר והבהיר לו כי מדובר בג’וינט המוחזק ברישיון משרד הבריאות בהתאם לכל הנהלים, אך דבריו נפלו על אזניים ערלות.

“השוטר ביקש לפתוח את הלוקר (Locker) אז נתתי לו את המפתח,” מספר מ’ בשיחה עם מגזין קנאביס. “הוא שאל אם יש דברים לא חוקיים בלוקר, אז אמרתי לו שלא, שיש לי אישור למה שיש בלוקר”.

אך מ’ התפלא לגלות שהשוטר כלל לא התעניין ברישיון. “כשהצעתי לו לראות את הרישיון שלי הוא סירב ופשוט לקח את הג’וינט ואמר לי שקנס ישלח בדואר,” הוא מתאר.

כך נראה הג’וינט האבוד (אילוסטרציה)

למחרת החליט מ’ לגשת לתחנת המשטרה, שם ביקש לברר את פרטי המקרה. הוא הופתע לגלות כי המקרה כלל לא נרשם במערכות המשטרה, כך לדברי המוקדנית.

עם פניית מגזין קנאביס לדוברות המשטרה בבקשה לאתר את פרטי המקרה, ביקשה המשטרה ממ’ להגיע בשנית לתחנת המשטרה ולשוחח על כך עם קצין אח”מ.

להפתעתו גם בתום השיחה עם הקצין נמסר לו כי לא ניתן לאתר את הג’וינט, מה שמיד העלה חשש שמא השוטר לקח את הג’וינט מבלי לרשום את ההליך כנדרש.

במשטרה, בניגוד למקובל, מסרבים הפעם למסור כל תגובה רשמית לאירוע ומתעקשים לא להשיב לשאלות מדוע נלקח הג’וינט, מה השימוש שנעשה בו ומדוע הוא אינו מושב למטופל.

לדברי מ’ בכוונתו כעת להגיש תביעה אזרחית נגד השוטר שלקח לו ג’וינט אותו החזיק ברישיון משרד הבריאות.

מהמשטרה כאמור סירבו למסור תגובה.

הידיעה תעלומה: לאן נעלם ג’וינט שלקח שוטר ממטופל קנאביס רפואי פורסמה לראשונה באתר קנאביס.

המשך לקרוא...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!