1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תפסו חבילה מדארקנט חייב עזרה

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י swaglord, ‏4/6/18.

1. swaglord

swaglord חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני בן 18 ללא עבירות על החוק תיק נקי.
    היום שוטרים הגיעו אליי הביתה עם צו חיפוש ושאלו אותי אם יש לי סמים בבית אני ישר אמרתי להם איפה הקנאביס הם לקחו אותו ושקלו אותו מצאו 12גרם.
    אחרי זה הלכתי לחקירה איתם , בעצם אני הזמנתי ירוק מדארקנט ובמכס תפסו תחבילה עם 36ג של ירוק.
    הם לקחו את הפלפון שלי והמחשב , הם כנראה חושבים שאני סוחר אבל זה הכול לשימוש עצמי.
    אני במעצר בית כרגע,אשמח לשמוע את דעתכם בנושא מה לעשות וכו'

2. swaglord

swaglord חבר חדש

לייקים:
    0
    האם יכול להיות מצב שאני אהיה בכלא?

3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    לא. בהתחשב בנסיבות לא
    תשיג עורך דין טוב ואתה תצא מזה גם נקי לחלוטין

אם באמת על המחשב והטלפון שלך אין כלום שמעיד על סחר או משהו בסגנון. הכל טוב

4. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    הם הולכים לדפוק לך אישומים רציניים כמו הברחה והפצה של סמים מסוכנים וכל מיני בולשיט, אבל עם עורך דין טוב יש סיכוי טוב שהוא יוציא אותך מזה וגם אם אתה ללא עבר פלילי זה טוב, לא חושב שתקבל מאסר.
    מצטער שאני אומר לך את זה ככה אבל באמת דפקת את עצמך פה למה אתה מזמין קנאביס מחו"ל מה אתה מטומטם? זה הכי קל לתפוס במכ"ס...
    טוב יש לומדים בדרך הקשה אני מניח, יטרטרו אותך שנה+ בבית משפט בגלל התיק הזה אז תתכונן.
    מצטער שזה קרה לך, באמת כואב לשמוע ואתה עוד בן 18 כוס אמק. לפחות השגת לעצמך פטור מצבא.

#4 Micrograms, ‏5/6/18
    נערך לאחרונה ב: ‏5/6/18
  5. swaglord

swaglord חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בטוח שלא ימצאו כלום בפלפון או במחשב כי לא סחרתי זה נטו לעשן בבית,השאלה מה לעשות עכשיו אני כרגע במעצר בית שבוע

6. swaglord

swaglord חבר חדש

לייקים:
    0
    כרגע כתוב ייבוא למה שיהיה כתוב הפצה אני בחיים לא הפצתי רק עישנתי בבית,הסיבה שקניתי מהדארקנט היא כי אין לי כסף לבזבז 100 שקל על גרם פשוט מאוד אין לי כסף

7. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    יכול להיות אני טועה ובגלל שאין לך עבר פלילי מתייחסים לזה אחרת (אני מקווה מאוד).
    פשוט בשבילם 35 גרם זה כמות של סחר, סביר להניח שיקחו את התיק הזה לבית משפט ואני יתפלא אם לא ינסו להפיל עליך סחר גם אם אין ראיות(זה לא אומר שתמצא אשם בזה אז אל תדאג). או יכול להיות האמינו לך שזה לשימוש עצמי ובגלל שאתה בלי עבר פלילי לא יעשו סיפור גדול, אני התמונה שלי מעוותת לגמרי מניסיון עם החלאות האלה. בכל מקרה, בהצלחה שהיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!