1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

1p-lsd ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SaltyNippel, ‏21/4/17.

1. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    בכל אופן התעלומה של הסירטון זה מדוע אדם אמר ב-27:15 שזה הרגיש לו אותו דבר כמו אל אס די 25. הבחור הרי מבין בפסיכדלים ובאל אס די שזה נושא השיחה פה אז אם הוא אמר זאת זה מעלה חשדות. בנוגע אליו או בנוגע לטענות שרושמים פה -האם כל החומרים שנמכרים תחת השם אל אס די הם באמת כאלה "נחותים" כמו שטוענים פה.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.
  2. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    זאת בדיוק הסיבה שהבאתי את זה לפה .. כי איך יכל להיות שאדם מנוסה כמו אדם שעשה וסיפר על אינספור טריפים שהוא עבר לא יודע מה זה LSD אמיתי עד היום צפיתי בתכנית של מישהו שהוא לא מישהו חושב שהוא ?

3. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    או הפוך.
    וחלק מהחומרים שיש כיום הם כן איכותיים.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא נחותים, הם פשוט לא LSD. נתקלתי בחומרים איכותיים, שככל הנראה עברו תהליך טיהור כזה או אחר. יש יצרנים שיודעים מה הם עושים ואני מאמין שהם מייצרים חומרים אחרים מפני שאין להם אפשרות לייצר LSD, בגלל חוסר ידע, סיכון או אי זמינות של ריאגנטים. מצד שני, אני די בטוח שיצא לי לצרוך LSD מזוהם בשנות התשעים, אבל תמיד זה הרגיש לי כמו LSD. ההבדל בין החומרים האלה הוא תהומי, לא משהו שאפשר לפספס. כמו ההבדל בין מיץ תפוזים לקולה. 1P-LSD אפילו לא מזכיר בתחושה את החומרים הכי פחות איכותיים שיצא לי לנסות בשנים האחרונות.

לא יודע מהיכן הבחור הזה מתארגן על החומרים שהוא צורך, אבל כל אדם שניסה 1P-LSD יגיד לך שאין שום קשר בין החומרים, אפילו אם יש לו נסיון רק עם LSD מודרני.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!