1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Ganja Ninja, ‏30/5/15.

1. Ganja Ninja

Ganja Ninja חבר חדש

לייקים:
    0
    .

#1 Ganja Ninja, ‏30/5/15
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/15
  2. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    מכיר את זה מקרוב, גם לי זה קורה לפעמים רק שאף פעם לא הקאתי מירק אבל כן יצא לי להרגיש ממש רע, אולי אתה לא רגיל לעשן את הכמות שעישנתה תנסה לאט לאט לראות איפה הגבול שלך, 100 אחוז יכול להגיד לך שאחד שלם אל תעשן, פיזית אתה מסוגל אבל ההשפעה מאוד מאוד חזקה צריך לאט לאט גם אני עכשיו פעם חצי סמול תבין הספיק לי ועכשיו אני מעשן מדיום כמעט נקי וזה מספיק לי פשוט צריך באמת בהדרגה.
    ואל תפחד תנסה לבוא פעם הבאה בראש נקי תשתה מים תוך כדי אל תשכח לשתות מים הרבה חברים שלי לא שותים מים והם אפילו מתעלפים וקרה פעם גם לי. תעדכן מציע לך לעשן חצי גוינט הפעם

Ganja Ninja אוהב/ת את זה.
  3. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה יכול לדלל קצת יותר, לשבת בפנאן ולעשן ממש לאט ולשים בצד כשאתה מגיע לרמת סטלה נחמדה
    ועדיף לא לבד

4. Ganja Ninja

Ganja Ninja חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי תודה :) אני רק מקווה שזה היה סרט חד פעמי... זה יכול לקרות שוב?

5. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    דלל קצת, עשן בהדרגה, הכל יהיה בסדר. קורה
    לא יודע למה הקאת דם, אולי יש לך משהו אחר שכדאי לבדוק
    גם לי קרה שנכנסתי לרעות ולא רציתי לעש ן מלא זמן, רק הייתי נזכר בשאכטה ונהיה לי רע
    הסבילות לסטלה עולה במקרים כאלה, תיהיה בטוח שאם תעשן שוב באותה כמות זה ישפיע עלייך פחות

קיצר, תדלל קצת, שב על איזה ג'וני סבבה, קח כמה שאכטות ותעצור. משם תמשיך לפי הרצון, אל תגזים. שאתה מרגיש שטוב לך תעצור, אל תעשן כי אתה רוצה לעשן, תעשן בשביל ההרגשה,שמספיק אז מספיק.
    תהנה

6. Ganja Ninja

Ganja Ninja חבר חדש

לייקים:
    0
    סלאמתק תודה למושי ולכולם אוהב אותכם צריך לקחת הכל באיזי ובסבבה סך הכל החיים יפים :)

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מוזר
    דם בקיא זה תסמין של הרעלה

8. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני חושב שדיי ברור שזה היה פשוט יותר מדי. אני מציע לך, גם אם אתה לא חולק את השאכטה עם החברים, להיות איתם כשאתה מסטול. תאכל משהו קודם. קח שתי שאכטות, חכה 10 דקות, תראה איך זה משפיע. רוצה עוד? קח עוד שתיים. וכן הלאה וכן הלאה. אל תפחד מזה, כולנו טעינו לפחות פעם אחת. וגם חשוב מאוד לשתות הרבה!

Deadman אוהב/ת את זה.
  9. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    קורא שמקיאים מירק אם אתה מתחזר על הוויד ומעשן בלי הפסקה, בלי שתשים לב פתאום נהיה לך כבד והכל מסתחרר במצב כזה נרגעים שותים מים, נחים, קצת לשכב עוזר..תעשן לכיף ויהיה לך כיף

10. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי, הוויד אולי גרם לך להקיא אבל אם לא אכלת כל היום והקאת דם כדי שתבדק... זה לא קשור לוויד

11. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    אחי, תנשום
    קורה
    קח אוויר בין לבין
    תאכל משהו לפני
    ותירגע
    ואל תשכח לחלוק עם חבר
    לבד זה לא כיף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!