1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Dxm ומה דעתכם?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י The Pothead Pixie, ‏23/3/14.

1. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    ת'כלס לא באמת מפתיע בהתחשב בזה שזה לא סם לריקודים... (גם קטמין לא תראה במסיבות טבע אני מאמין...)

2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    יש קטאמין במסיבות

3. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי תקשיב למר קוש, פשוט תלך למסיבת טבע קטנה תחפש מה שאתה רוצה ותלך הביתה..
    מה גם שאם תדלק אולי תתתחיל לחשוב קצת אחרת על כל המוזיקה הזאת..

4. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    חחחחח להפך אחי, שמעתי VENETIAN SNARES בקנדי פליפ וזה עשה לי צלקות לכל החיים, את הקטע הזה: https://www.youtube.com/watch?v=GSR_g3thb24
    המוזיקה גם משעממת אותי וגם הצלילים לא נעימים לי, מעדיף דברים יותר אנושיים. תשמע פעם פינק פלויד בטריפ מבטיח לך שזה ישנה לך את החיים. לא סתם קוראים לשנות ה60-70 התקופה הפסיכדלית.
    משלמים בכניסה למסיבת טבע? וטוב שיכנעתם אותי אני אשיג כיוון דרך מסיבה, למרות שנראה לי מוזר רצח להסתובב במסיבה וללכת הבית... אבל מה אני לא אעשה בשביל טריפ טוב.
    MRKUSH אנשים לוקחים קטאמין במסיבות טבע ונכנסים לK HOLE במקום לרקוד? נשמע מוזר רצח. גם אם אתה לא בK HOLE נורא קשה להתנועע.

#24 The Pothead Pixie, ‏28/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/3/14
  5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחח עם זאת המוזיקה שאתה חושב שיש במסיבות טבע, או אפילו בכיוון..זה מסביר הכל.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    #26 Pandora's Box, ‏28/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/3/14
  7. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    שמעתי את museum of consciousness של שפונגל באותו קנדי פליפ. נחמד, מרגיע, אבל עדיין משעמם לדעתי... תשמע אני יכול להבין למה אנשים אוהבים את זה, יש לי גם הערכה אל האמנים וזה נראה לי מאוד קשה להלחין משהו ממגוון של אינסוף צלילים אבל קולות ממוחשבים לא עושים לי את זה. הכל רובוטי מדי ומדוייק מדי ואין את הניואנסים הקטנים שנוצרים בגלל שכל בן אדם יש לו את הסטייל נגינה שלו. כשאתה שומע את גילמור מנגן הוא אשכרה שופך את הנשמה שלו דרך האצבעות לתוך הגיטרה, מוזיקה אלקטרונית לעולם לא תוכל לגרום לי לבכות מרגש... כששמעתי את ATOM HEART MOTHER בטריפ הרגשתי את העצב שבקיום האנושי מחרב לי את הלב. (תיאור ממש פלצני אבל אין לי אחד יותר טוב חחחחחחחח)
    הייתי יכול להנות מBUBBLE ששמת, במסיבה... אבל תשמע את זה: https://www.youtube.com/watch?v=L1tSP_bmtxQ ותגיד לי איך אפשר להשוות בכלל.

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    זה מבחינתי שני דברים שונים.
    אני גם אוהב מוזיקה משנות ה60' 70'..אוהב מאוד יש לומר.
    אבל זה מוזיקה שהייתה ולא תחזור, וודסטוק לא יקרה שוב.
    מסיבות / הופעות עם מוזיקה איכותית מהשנים האלה היום לא תמצא עם יותר מ100-200 איש.
    מה שיוצא שרוב הסיכויים שתצטרך לשבת בבית או סתם בטבע עם אוזניות ולשמוע פינק פלויד בטריפ.
    לא רע בכלל, אבל טריפ שונה לגמרי.
    מוזיקה מעצבת את הטריפ כמו כל דבר אחר...

9. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    ת'כלס ההמוניות לא ממש מדברת אלי במילא, אז להיות בטבע עם חברים טובים ורמקולים\רמקולים של רכב נראה לי הרבה יותר מפתה מאשר קהל גדול של פרצופים לא מוכרים... (ואני מתאר לעצמי גם הרבה חבר'ה מבאסי סטלה\קצת ערסים).
    ואתה לא צריך לספר לי שזה לא יקרה שוב, אני חי את העובדה הזאת כל יום...

10. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    שמעתי הרבה פינק פלויד בטריפים, וכמו שפנדורה אמר זאת תקופה נהדרת שכבר לא תחזור.. מסיבות הטבע הטובות באמת הן באותה אווירה, מוזיקה שונה, אך לא פחות מחשמלת..

http://grooveshark.com/s/Purple+Energy/cgOQc?src=5

#30 שימי, ‏29/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏29/3/14
  11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אם אתה רוצה לדבר על מוזיקה גוזרת.. אז קח.. [video=youtube;mnkkzHGnnn8]https://www.youtube.com/watch?v=mnkkzHGnnn8[/video]
    לגבי פינק פלוייד, אנחנו תמיד שומעים אותם כשאנחנו דלוקים באוטו חזרה הביתה מהמסיבה.. גם המוזיקה הזאת, וגם מוזיקה אלקטרונית לשלל הצורות והצבעים שלה.
    מוזיקה אלקטרונית היא נורא מגוונת, אתה בסוף תמצא משהו שאתה מתחבר עליו בכל מקרה בטח ובטח שבעזרת שימוש בסמים פסיכדלים.
    אם אתה מחפש מוזיקה אלקטרונית אם נשמה, קח את הסט הזה. https://soundcloud.com/deepklassified/efix-flint-deep-klassified-vol, תעביר לדקה המקסימה 42:00 ( ;) ) ותשמע מה זה מוזיקה אלקטרונית שגורמת לך לבכות מרוב אושר.

#31 ganjaboll, ‏29/3/14
  12. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    ת'כלס נשמע די סורט, למרות שלונישיין סניירס יש מלא משקלים מוזרים ושבירות קצב שזה מה שעושה את הMINDFUCK (מעבר למהירות המוגזמת)...
    לגבי EFIX & FLINT ששמת, יותר יפה מרוב האלקטרוני ששמעתי. עדיין די בנאלי ומשעמם לדעתי... כמו סולו קסילופון ארוך עם מוטיבים חוזרים.
    ושלא תחשבו שאני שומע רק פינק פלויד! זה פשוט הדוגמה הכי טובה. פעם ראשונה שלי על MD כששמעתי את זה: https://www.youtube.com/watch?v=DcZCj1ITVbE הנשמה שלי גמרה.

13. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מוזיקה אלקטרונית היא כמו סיפור שהיוצר מספר לי מהתחלה עד הסוף, המוזיקה מתקדמת ומתפתחת, כל הזמן הסאונד משתנה ונוספים צלילים חדשים.
    Lsd מאוד מגביר את הרגישות שלנו לשינויים האלו ולכן קל יותר להבין מה האומן ניסה להגיד כשהוא יצר את השיר הספציפי הזה.

14. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    זה תקף לכל מוזיקה שהוקלטה בהרבה שכבות, גם בyes למשל אני נוטה לגלות המון צלילים חדשים שלא שמתי לב אליהם בשמיעה אחרת.
    ולגבי "סיפור שהיוצר מספר לי מההתחלה עד הסוף" בשביל התחושה הזאת אני מעדיף מוזיקה קלאסית או אלבומי קונספט...
    ת'כלס זה דיון די עקר, על טעם ועל ריח וכל זה... (לא שאני לא נהנה ממנו, פשוט אין סיכוי שנגיע להסכמה כלשהי)

15. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אז חובה להמשיך להתווכח :)
    סליחה, להתדיין

16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מסוגל להתחבר לכל סוג של מוזיקה, ואני בן אדם מאוד מגוון..
    לדעתי אתה פשוט פוסל מוזיקה אלקטרונית מראש בלי באמת לנסות להבין מה עומד מאחוריה.

17. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    אני לא חושב שיש מקום להאשמות כאלה... שמעתי את הדברים ששמו לי פה, חלקם הכרתי גם לפני זה. אנשים ניסו להשמיע לי הרבה מוזיקה אלקטרונית מסוגים שונים, גם ניסיתי בעצמי להקשיב להרבה סיגנונות. מהכי קלילים כמו chillout ושאר ambient עד להכי קשים לעיכול כמו breakcore או speedcore וnoise למיניהם. (היחידים שבאמת התחברתי אליהם [למרות שאני עדיין לא אשמע באוזניות באוטובוס נגיד] זה ozric tentacles וtangerine dream)
    נראה לי שהבהרתי די בברור שיש לי הערכה לאמנים והבנה למה אנשים נהנים ממנה, גם הבהרתי למה אני לא נהנה ממנה. אתה יכול להאשים אותי בהרבה דברים אבל "פוסל מראש" הוא לא אחד מהם.
    ואולי אני לא מגוון, אבל אני מתעמק בז'אנרים שאני אוהב ואני שומע המון מוזיקה בסה"כ...

18. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    king crimson יעיפו לך את הפנים בדלקה
    כל דבר של הדד
    קרוסבי סטילס נאש - דז'ה וו
    והרבה ביטלס

בבית בקושי יוצא לי לשמוע טראנס.. העניין שמסיבות טבע זה הרבה מעבר למוזיקה שאתה לא אוהב ואני מבטיח לך שבאיזשהו שלב תמצא גם סגנון שיבוא לך בטוב ותוכל לחוות את החוויה המלאה של מסיבת טבע

#38 mrkush, ‏29/3/14
  19. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    קרוסבי סטילס נאש ושכחת את יאנג. ודז'ה וו באמת אלבום אדיר. Crimson שמעתי בדלקה, בינתיים רק את red אבל אני חייב לנסות לשמוע גם את lizard ואת in the court...
    גרייטפול דד ממש מעולים, למרות שאני פחות מומחה בהם ועדיין לא יצא לי לשמוע תחת השפעה. ביטלס נחמד ראיתי את yellow submarine דלוק אבל ת'כלס מעדיף יותר בכיוון של הprogressive rock לטריפים, יותר מגוון, יותר שכבות צליל, יותר מורכבות, יותר mindfuck בכללי חחחח
    ואיך אפשר לא להזכיר את להקת הטריפים האולטימטבית שהכינוי והחתימה שלי לקוחים ממנה, gong! מגיעים לארץ ביולי, אני חייב להשיג איזה אסיד איכותי לפני. עכשיו זה משהו שהייתי רוצה לראות בטבע.

#39 The Pothead Pixie, ‏30/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/14
  20. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    רוצה לשנות כיוון
    תנסה לשמוע TOOL בדלקה ואתה תעוף [video=youtube;gzB9XCrwvMk]https://www.youtube.com/watch?v=gzB9XCrwvMk[/video]

וזה בלי מילה על הקליפים החולניים שלהם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!