1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Hallucinogen persisting perception disorder

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י gay, ‏4/9/18.

1. gay

gay חבר חדש

לייקים:
    0
    Hallucinogen persisting perception disorder בהתחלה היה כיף עד שזה נפתח יותר חזק בגלל פרץ של רגשות! מי מכיר נתקל בזה ויכול לעזור להבין איך מתמודדים עם זה!!(חצי שנה בתסביך הזה רק לפני חודש זה ממש התחיל להפריעה!)

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אובחנת או שאתה מנחש שאתה סובל מ-HPPD בגלל שחלק מהתסמינים שהופיעו אצלך דומים?

3. gay

gay חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי אני לא מנחש או חושב אני יודע מה עובר עליי! במיוחד אחריי חצי שנה בתוך זה הטריפ הזה שלא נגמר בחודש האחרון זה פשוט התחזק!! רואה באיכות כזאת שעל אקסטה ופטריות הזיה לא ראיתי הכל חד וברור!! סליחה אבל ממש קשה לי להתבטא בכתב..

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא מטיל ספק במה שאתה עובר אלא באיבחון. בכל אופן, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות כרגע זה להתנקות לחלוטין מחומרים משני תודעה, אפילו קנאביס. אין מה להכנס להיסטריה, זה עובר. אצל חלק אחרי חודש, אצל אחרים אחרי מספר חודשים. אבל רק אם תאפשר למוח "להתאפס" על עצמו. משמע תתרחק מסמים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!