1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

homemade led

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י Anonimos, ‏8/12/14.

1. Anonimos

Anonimos חבר חדש

לייקים:
    0
    למבנים עניין פה אני מתחיל בפרוייקט "עשה זאת בעצמך" מעניין של בניית מנורה עם דימר(עמעם) לשליטה על עוצמת אור ורציתי לדעת האם המנורה הזאת מצויינת לגידול כי ברצוני ללכת על חלקים טובים

זאת המנורה: http://www.digikey.co.il/product-se...t=0&page=1&quantity=0&ptm=0&fid=0&pageSize=25

אם יהיה ביקוש אני בכיף יעלה מדריך מעניין כי אני הולך לבנות אותה עם ספק כוח של מחשב נייח .

(דרך אגב אם ידוע לכם על מוכר יותר זול שתפו אותי גברים)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה הוורסו 29 של ברידג'לוקס. צ'יפ מצויין.
    אבל למב אתה רוצה לעמעם את האור? מה זה יתן לך בדיוק?
    אתה רוצה כמה שיותר אור. אין שום סיבה לעמעם אורות כשמגדלים צמחים.

3. Anonimos

Anonimos חבר חדש

לייקים:
    0
    כי בעצם לפי מה שהבנתי פה משרשורים של אחרים שעשו זאת בעצמם לא מומלץ להפעיל את הנורה על כל עוצמתה 100% אלה להוריד טיפה אז לפה נכנס התפקיד של הדימר שכמובן אני הולך לבדוק עם רב מודד (וולטמטר) כמה ואטים אני הולך להוריד למנורה.

דרך אגב אגרונום הצצת במפרט של הלד ראית שהלד הוא 3500k לבן חם וכל זה שהכל בסדר ומתאים? כי אם אתה מאשר על זה אני הולך, אתה מבין מה הצמח דורש מבחינת אור אוכל וכדומה אני יותר יש לי את הידע באלקטרוניקה הלחמות וכל אלה.

ברשותך אני ינצל את המומנת של השאלות חחח,, בנוגע לארון גידול אני הולך לבנות ארון גידול מלוחות פח של ארונות חשמל ,ממש כמו ארון חשמל בתעשייות או יותר דומה לארונות תקשורת בצורה מקצועית עם כיפופים וחלונות להצצה במקום לפתוח דלת כל פעם ..והשאלה שלי היא בנוגע לאוורור ,אני מתכוון לשים מאוורירם 23 ס"מ של מארזי מחשבים זה נראה לך יתאים? וכמה לשים 2 יכניסו אוויר ו-1 יוציא או להפך? או 2-2? וגם מיקום כאילו להכניס אוויר מלמטה ולהוציא מלמעלה או הפוך?

תודה על העזרה גבר.!

#3 Anonimos, ‏8/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/12/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!