1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD- הבדלים בין סוגי הסנתוז?

הנושא בפורום 'כימיה, ביולוגיה ודברים של חנונים' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏8/2/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שלום רב,

לכל מי שמבין מעט בנושא ויוכל להאיר את עיניי, האם לדעתכם יש הבדל בין LSD שסונתז מפטריית ארגוט/זרעי מורנינג גלורי/חומצה ליסרגית? אני מדבר כמובן על הבדלים תחושתיים/ויזואליים, השפעה שונה על הטריפ עצמו.

לצערי, ניסיונותיי לעמוד על טיבם של השיטות לא צלחו וחיפושיי במרשתת העלו חרס. לכן אשמח אם מישהו יוכל לתרום מהידע שלו.

תודה

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שאלת השאלות. והכי תמוה זה שאין שום מחקר בנושא. הדבר היחיד שאפשר להשען עליו זה הציטוטים של אלברט הופמן מהפרוטוקולים ומהספר Plants of the Gods.

ממליץ לך לצפות בסרטונים שצולמו במסיבות בשנות התשעים. שים לב ללבוש ולדרך שאנשים רקדו. זה כמו לצפות בסרטון שצולם בוודסטוק. צפה אחר כך בסרטונים שצולמו בשנים האחרונות ותראה שאנשים נראים שם כאילו הזריקו להם דלק מטוסים פג תוקף.

האמנות והאופנה היו כמעט זהות בשנות השישים והתשעים. השפה הגרפית היתה זהה, למרות שהיו שלושים שנה בין השישים לתשעים. אפילו העטיפות של האלבומים נראו אותו הדבר. ואז הגיעו שנות ה-2,000 ופתאום כל השפה הגרפית השתנתה. זה לא קשור לתקופה, זה קשור לחומר שאנשים צרכו.

ובעניין אחר, אני מנסה לשכנע כימאי אורגני להגיע לכאן כדי לשפוך אור על הנושא. אעדכן :)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה על התגובה המפורטת כרגיל, אין עליך שולגין.

אם תצליח לשכנע כימאי להגיע לכאן, זה יהיה גדול. אני בטוח שמלבדי, יש עוד המון משתמשים עם סקרנות וצמא לידע בנושא.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני עובד על זה :)

בינתיים אתה מוזמן לקרוא את הכתבה שמצורפת למטה. זה ראיון עם טים סקאלי, שקרוב לוודאי הוא בין האנשים האחרונים בעולם אם לא האחרון, שיודעים לייצר LSD. מסתבר שכן יש טריקים וטכניקות אפטר אול, ואם לא לומדים אותם ישירות מכימאי מאסטר, אין סיכוי להגיע למולקולה של הופמן.

הוא מזכיר גם את הריאגנטים, שכבר אז היה בלתי אפשרי להשיג אותם. כלומר גם הם התעקשו לעבוד עם ליסרג'יק אסיד שנוצר מארגוט. אחרת הם היו מייצרים LSD מזרעי מורנינג גלורי. גם חוסכים עלויות וגם מסתכנים פחות. אבל לא, הם התעקשו לעבוד עם ארגוט.

זה הציטוט שריגש אותי באופן מיוחד:

If I’d been successful, we would’ve been able to make approximately 200 kilos of LSD, about 750 million doses, and given them away to anyone who wanted to take it, for free.

http://www.theverge.com/2017/1/26/1...d-chemistry-drugs-counterculture-psychedelics

#4 שולגין, ‏10/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏10/2/17
    canna420 ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מאוד מעניין, נהניתי מאוד לקרוא.

הלוואי והיו עוד אנשים כמוהו וכמוך בעולם, או אז הוא היה נראה אחרת. טוב יותר.

Coockies123 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!