1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

lsd ההבדל גדול בין טיפה אחת לשתיים?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SWAGA, ‏5/3/20.

?

מה אומרים?

1. יאללה קח מה כבר יקרה

2. עזוב, תהנה ממה שיש ואל תגזים

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    עד היום הייתי ב 3 מסיבות, בראשונה לקחתי חצי טיפה (כוס מים, חצי חצי עם חבר), בשנייה לקחתי טיפה - היה ממש מטורף וכיף (הלכתי לאיבוד בתוך עצמי ואיכשהו חזרתי לעולם), ובשלישית רציתי לקחת שתיים, אבל הייתי עצבני כי היינו איזה שלוש שעות תקועים בבוץ והיה גשם, קיצור טיימינג לא טוב. בסוף לקחתי אחת והיה סבבה כזה (לא מספיק)..
    עכשיו במסיבה הבאה אני רוצה לקחת שתיים. השאלה אם אני אצליח לרקוד ולהנות או שאני אהיה בעננים מידי. חוץ מזה גם באלי קצת לחוות קצת "מחשבות שווה" מה שנקרא..

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אל תשתמש בסמים פסיכדלים במסיבות. אתה נתון להרבה יותר מדי משתנים סביבתיים וזה בעצם רולטה על הנפש שלך. סמים פסיכדליים עושים בשקט, בטבע, עם חבר\חברה טובים. לא במסיבה הומת אדם. שבה יכולים לקרות כל כך הרבה דברים שיהרסו לך את הטריפ.

וההבדל בין טיפה אחת לשתיים, הוא עולם ומלואו

הארון ו-SWAGA אוהבים את זה.
  3. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3

הבחור צודק. מעבר לכך שפסיכדלים לא מתאימים למסיבות טבע. המונח טיפה בעייתי, אתה יכול לקבל טיפה שתחיל 100 מיקרו ואתה יכול לקבל אחת שתכיל 200 לכן השימוש במילה טיפה קצת בעייתי, עדיף שתרכוש ממקור טוב ולא במסיבה עצמה וככה גם תוודא את הכמות מיק, אם אתה מתעקש על להעלות את המינון אל תעבור את ה100-150 במסיבה. אם אתה רוצה לטייל לעצמך במוח בצורה יותר עמוקה ומינון יותר גבוה. תתחיל לצאת לטיולים בטבע עם טריפ-סיטר ובכל פעם תעלה קצת את המינון. הדברים מתחילים להיות מעניינים באמת מ180 מיק לטעמי אבל זה לא מינון שמגיעים אליו בקלות או לוקחים ספונטנית. לעוד שאלות אתה מוזמן לפנות בפרטי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!