1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

lsd+ הפרעות נפש?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י gigoloaunt, ‏9/11/15.

1. gigoloaunt

gigoloaunt חבר חדש

לייקים:
    0
    חבר שלי כבר כמה שנים רוצה להתנסות בlsd, מה שכן, יש לו מאניה דיפרסיה, והוא לא על כדורים ולא על כלום ועד כמה שהוא מנסה (ובדרך כלל מצליח) לשלוט על זה ברור שהוא לפעמים מאבד את עצמו... אני אישית יודע שלקחת אסיד כשיש לך הפרעה נפשית כזאת או אחרת יכול להיות מאוד לא טוב, ואני יודע שיש על זה המון מידע בגוגל אבל אני מעדיף לשמוע את זה פה, יש למישהו נסיון עם זה? כדאי? לא כדאי? מה *יכול* לקרות שממליצים שלא?

תודה והמשך שבוע מעולה ;)

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני ממליץ לו ביותר מחום מלהתרחק מזה כמו מאש, גם מקנאביס במקרה שלו...

אם היו טיפולים מסודרים לחולים במחלות נפשיות כאלה ואחרות, או שהיו מומחים בתחום בעולם (פסיכולוגים, פסיכיאטרים וכו") שאולי עושים טיפולים בסתר בחומרים כאלה, אז היה אפשר אולי אבל רק אולי לשקול להתנסות בזה.

כאשר ברור לי שזה לא הכיוון, אלא חוויה עם חברים, או חוויה אישית. בלי מדריך או איש מתחום בריאות הנפש. פשוט שלא יגע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!