1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD נתפס בדם ושתן ?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Fuzer, ‏16/2/16.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    1. קודם כל אסיד ו- LSD זה אותו דבר רק ש LSD בצורת קרטון נכון ?

2. זה נתפס בדם ובשתן ? אם כן םכמה זמן ?

3. יש שרידים לזה ? אם כן כמה זמן השרידים יוצאים לגמרי מהדם והשתן ?

אני פשוט בחיים לא לקחתי ואני מרגיש מוכן ורוצה, אבל אני פשוט רוצה לדעת תוך כמה זמן זה יוצא גם מהדם וגם מהשתן *לגמרי* שלא יתגלה בבדיקות.
    תודה רבה לעוזרים :)

2. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    אני לא לגמרי יודע לענות לך לגבי כמה זמן זה נשאר במחזור דם אם בכלל אבל גם זה נשאר הבדיקות סמים שמקומות עבודה או משטרה או כדומה עושים זה בדיקה של קנאביס ספידים ואופיאטים כל עוד אין חשש לשימוש בחומר אחר

3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    1. אסיד וLSD זה אותו השם לאותו החומר, פשוט פירוש האותיות של LSD זה ליסרגיק אסיד דיאתילמיד...או בעברית חומצה ליסרגית דיאתילמידית..פשוט קוראים לזה בשפת היומיום אסיד..
    אסיד מגיע במגוון צורות לצריכה, או בטיפות ששמים במים בדר"כ, או על נייר "קרטון" שמטפטפים טיפה על כל חתיכה..כמובן כל טיפה היא בעוצמה שונה
    2+3. אני לא זוכרת בדיוק את הזמן במדוייק אבל לוקח לגוף להפריש את שאריות האסיד כשבוע בערך..
    אני חושבת שלפני שאתה רוצה לקחת, קודם כל תקרא על החומר הזה, תתנסה בדברים אחרים ותדבר עם אנשים מנוסים, כמובן שישגיחו עלייך במהלך ההשפעה

4. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    1. אסיד וLSD זה אותו דבר, בלי קשר לצורה שבה הוא נלקח. בין אם זה קרטון או טיפה. אסיד זה קיצור לשם המלא של LSD שהוא Lysergic Acid Diethylamide.
    2. LSD נתפס בדם ובשתן אבל יוצא במהירות מדהימה מהגוף, אחרי עשר שעות יש לו רק שאריות ותוך שלושה ימים אין לו זכר. (עלול להשתנות בעקבות משתנים כמו מסת גוף, כמות החומר שנלקח, חומרים אחרים שנצרכו וכו'... שלושה ימים זה המקסימום).
    כמו שGOD השני אמר (לא יפה לגנוב כינוי אגב), אף פעם לא יבדקו אותך בשביל LSD אם אין סיבה ספציפית לבדוק. הבדיקה היא מורכבת ויקרה, זה חומר שמתנדף מהר מהמערכות ונצרך בכמויות מיקרוסקופיות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!