1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Lsd

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י stonedsurfer, ‏4/12/14.

1. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    כמה שאלות בנושא lsd:
    א.מאיזה גיל מומלץ לקחת?(אני בן 20 ד"א)
    ב.באיזה תקופה כדאי לקחת?
    ג.באיזה מקום כדאי לקחת?
    ד.החומר בארץ באיכות טובה או שכדי לנסות בטיול בעתיד באמסטרדם?

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    א. הייתי אומר מ23-5 ומעלה אבל זה תלוי באינדבידואל, יש חבר'ה שגם בתחילת ה20 יהיה להם סבבה. אם אתה בצבא אז חכה לאחרי הצבא.
    ב. לא לקחת בתקופה טרגית (מישהו נפטר במשפחה, נפרדת מחברה שלך, גילית שאתה חולה באיזה מחלה וכו'...) לא לקחת בתקופת לחץ\שינוי (מעבר דירה, חיפוש עבודה, תקופת מבחנים וכו'...). בכללי מומלץ לקחת (במיוחד בפעם הראשונה) בתקופה שמורגשת כיציבה או אחרי אירוע שהקל את הלחץ בחיים. נגיד אחרי מעבר לדירה חדשה ואחרי כל הבלגן של המעבר זה יכול להיות מעולה. אחרי שקיבלת תוצאות מבחנים טובות. וכו' וכו'...
    ג. אני ממליץ לפעמים הראשונות שילקחו בתוך בית, אולי לצאת ממנו לטיול בחוץ אבל לא במסיבה או לגמרי בטבע. סיכוי גדול שאם יהיה לך בסדר בבית גם יהיה בסדר במסיבה אבל היתרון בבית הוא שליטה מלאה בסביבה במקרה שהטריפ לוקח תפנית לא נעימה. עדיף לעבור טריפ רע ושתהיה מיטה להתאפס בה מאשר להצטרך לנסוע הביתה מאיזה מסיבה באמצע שום מקום.
    ד. נראה לי שאם אתה לא מכיר מעגלים של מביני עניין באמסטרדם אז יש סיכוי גדול יותר מבארץ שתקבל משהו חרא, זה לא שאסיד נמכר חוקי שם. לפי מה שהבנתי המצב שלנו בארץ יחסית טוב לאירופה שם הסיכוי ליפול על הדבר האמיתי הוא קטן (ואני אפילו לא מדובר על משהו לא מדולל בספידים וטהור, פשוט משהו שמכיל אסיד ולא nbome או משהו נסייני אחר) נראה לי שבחלק הזה כדאי שעוד מישהו אחר יפרט כי אני לא מאוד בקיא באיכות בימים האלה. מה שכתבתי זה לפי מה שקראתי פה בפורום.

#2 God, ‏6/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/12/14
  3. Final Tripper

Final Tripper חבר חדש

לייקים:
    0
    אין משהו קבוע..אבל אני חושב שהחוויות האלה מתאימות יותר לגיל 21-22 ומעלה, קצת אחרי השחרור - בעיקר בגלל שזה חייב לקרות בתקופה טובה בחיים שלך, שמחה ובלי לחצים וכד'
    יש חשיבות למקום עצמו, אבל יש יותר חשיבות לסביבה שלך, ועל זה הייתה שם דגש - חברים קרובים, חשוב שיהיה גם מישהו מנוסה, פלייליסט טוב..לא ממליץ מסיבת טבע או משהו המוני אלא או באמת בבית (עם גינה/נוף זה מעולה), או לקחת אוטו עם מערכת טובה לאיזור מבודד ושקט, להביא כל מה שצריך לשם ולפתוח לכם איזה מסיבונת קטנה - ככה אני עשיתי את הראשונה שלי, וכמה שהיא הייתה חוויה לא פשוטה היא הייתה מדהימה.

לגבי החומר בארץ, זה תלוי בכמה תשקיע לחפש ולהיכנס לזה, כי יש כאן lsd מדהים. פשוט מדהים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!